View Single Post
  #128  
Old 01-19-2008, 23:08
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez semmikepp sem jo otlet, mar kifejtettem. Leirom ujra a fo indokot: az 1-2 fos klanok nem fognak tudni utni. Pl az elfek. Eddig ugye ott volt a 7-8-9 fos orinak a visszatarto ero, hogy kimenjek erre utni? Kockaztassam, hogy x hekiert egy 7-8-9 fos klanbol vki 4x annyit leverjen rolam, mint amit en hozok? Ezzel a javaslattal ez a visszatarto ero teljesen megszunne. Szerintem ez kb meg is pecsetelne az 1 fos klanok sorsat. Szoval, ezt semmikepp nem tartom jo otletnek. Ha mar valtoztatunk, legyen tolivarira is malusz...
Remélem a hozzászólásomból kiderült én se tartom ezt a lehetőséget olyan csábítónak. Az érveiddel én is egyet értek.

De ha már választani kellene, akkor én inkább a málusztalanítást választanám. Mégpedig azért mert elvileg mindenkinek adott a nagy klán lehetősége.
És az újabb máluszok mégkevesebb mozgásteret engednek a játékosoknak.
Bár szerintem az összes felvázolt lehetőség közül a mostani a legjobb.

De a Top klán tagoktól kérdezném (és remélem most már kapok választ), hogy ez miért tenne jót az A-nak? Sergnek miért most szúrt szemet ez a probléma?
Illetve mivel 1nagy klánban vannak már elég rég óta, továbbá eléggé fenn vannak, a mezőnytől távol, és gondolom nem tegnap óta áll fenn ez a helyzet, miből gondolják hogy itt most nagyon az A érdekeit szolgálnák az új máluszok?

Vagy csak én nem értem hogy ezzel a problémával ők mikor találkoztak?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote