View Single Post
  #171  
Old 01-19-2008, 18:35
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
A B csoportban eléggé durva összegek rámehetnek egy háborúra -ki az a hülye, aki kifizeti a háború teljes költségét a győztesnek? Inkább harcolok még ugyanannyit. Ugyanott vagyok. A háborúban úgy nyersz sokszor, hogy az ellenfél feléli vagyonát -miből fizetné ki a teljes harc költségét? Vagy beszámítanánk a saját oldalon hullott egységeket és veszett földet is?
Miből fizetne? Gyűjtsek össze az országomban 1-2 MRD-okat kp-ben, mert vesztettem? Vesztes orival hogyan akadályozom meg, a gyűjtés közben fosztókat?
Egy reálisabb összegben megállapított sarcot még kifizetne az ember.
A korlátozás pedig ott lenne, hogy heti 2 fellépőt sarcolnál a kb 50 fellépőből (vagy mennyien jönnek hetente) -tehát közel sem mindenkit. Nem elég?

Ezért favorizálom azt, hogy ne legyen számolgatás, hanem legyen meg a lehetőség és a felek döntsék el hogy háborúznak, vagy az egyik fél esetleg fizet a békéért. Szerintem ez a legegyszerübb és a legtisztább, gondolom at sem akarná iylen számitásokkal terhelni a szervert.

Lezajlik egy két ütés, akkor már a háborúzó felek kb sejtik hogy érdemes e folytatni és hogy melyikük a jobb. A vesztes fél pedig tud alkudni, tudja h x időn belül mekkora tartalékot tud pénzé tenni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)

Last edited by Gyula; 01-19-2008 at 18:37..
Reply With Quote
Sponsored Links