Thread: J.k.sz.
View Single Post
  #11  
Old 01-07-2008, 15:12
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
az átutalás azt jelenti emlékeim szerint, hogy több pénzzel jól teletöltött ori az összes pénzén vmi lehetetlen áru dolgot vesz, hogy a pénz a célponthoz eljusson
az így elröppenő mondjuk 20mrd. aligha érné meg, hogy ne tudjon egy körig visszatámadni az ellenséges szövi

az utalás adminszékből nem félreérthető dolog, max. oka van rá, hogy engedje
Lehet én vagyok hülye de az A n kivül hogy utalsz le egyszerre 20mrdot. Max ami nálad van 4 azt tudod. És annak tetemes része is lehe nem ahhoz az emberhez megy akinek szánod.

De irok egy esetet. Tegyük fel vagyok a 4 es csoportban egy szöviben. Én egyedül fellépek de adok a szövimnek pénzt. Majd fellépek egy 5 ös orival. Es ők odaadják lóvét. Ez most jksz vagy sem? Csak a sajat pénzem maradt nálam- És menet közben tegyük fel még más is kapott belőle. Ez elvileg jksz hacsak nem lépek be a szövibe ujra. De valójában szerintem nem az.
Sponsored Links