View Single Post
  #52  
Old 01-06-2008, 19:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
A többi topicban általad leírtak közt nagyon keveset,sőt alig találtam olyan hsz-t,amiben ne káromkodnál,ócsárolnál ..etc..

Sajnálom,hogy pont ennél a hsz-ednél ért meg a piros,csak hát megláttam a neved és eltört a mécses
Jelentem,minden további,hasonló stílusban leírt hozzászólásod pirosat fog érni nálam .
Akkor nagyon ritkán nézed és nagyon kevés topicot! Idézhatnél abból (amelyik nem a hogyan lehet topic mert azt elismerem, ami meg mellesleg ez után történt!)! Kérlek idézz!
És az milyen szerinted, h meglátok egy engem idegesítő embert,amikor egy vakot kísér át az utcán, és elborul az agyam és fejbelövöm? Hát körülbelül erről van szó,amikor pirosat kapok azért mert jót kívánok az embereknek! Tényleg helyes volt, azt hiszem! És tudom hogy van olyan aki nekem ad igazat! Nekem ez elég! Ha mást nem majd kikapcsolom az elismertség mutatását, és akkor nem fogja bántani a szemem a piros...
Máskor ha lehet akkor a pirosat oda linkelve kapjam meg, ahol megérdemlem! És akkor nem fogok vitatkozni, ok?
Reply With Quote