Thread: J.k.sz.
View Single Post
  #1016  
Old 01-02-2008, 14:22
It(AZ:)) It(AZ:)) is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Veszprém-budapest
Posts: 82
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Szerinted hány körről kell táamadni, hogy 5 seregből 4 alulról menjen, és 100 heki felett hozzon darabonként?
A lépcső az igaz. Lépcső van építve a felfele haladó oriknak, akik nemsokára szintén lépcsőt alkotnak majd egy másik kazal orinak, lévén már nem lehet 20k körig topban maradni.

Tudom nem csalás, csak én fantáziálok rosszakat, de legalábbis fura, hogy 15k kör óta 170-190k ponton álló orik hirtelen nem tudják megvédeni magukat ahogy eddig, és hirtelen leesnek 20k alá. Persze, egy idő után bárki hozhat tőlük földet.

Olyan országok mennek felfele üstökösként, amikben 20% vagy kevesebb barakk van. Meg ilyenek...

nah,nekem az eredeti kérdésem nagyjából arra irányult,hogy lehet-e bajunk belőle,ha nagyjából tudjuk,kik adnak le földet,és megpróbálunk,megpróbáltunk beférni hozzájuk,mi is,mielőtt újból szabiznának.
de nagyjából a reagálásokból leszűrhető, hogy kiszúrni és beütni a földleadókat szerencsés véletlen folytán nem lehet.
mi,akiket láttunk, nem épp 20%barakosok voltak,de teljesen nem vagyok képben,és igazából közöm sincs hozzá,ki hogy boldogul,ettől függetlenül tény,bosszantó, hogy a nagy többség azért megküzd minden hekiért,míg más(1-2-3-...)*5*300 elittel több száz hekit hoz el.