Quote:
Originally Posted by Kutyuleee
Mondok pár okot.:
1. hadis törpe, egy szövi lepusztitotta a 1000ből 120-140hekijét szöviháborúban. a piacon a nyersi 15k,bányája nincs, vagy minimális, hetekig épitkezne fel abból. fedezni nem akar mert nem akar a másik szövi fölé kerülni vagy hogy több üres hekit kelljen beépitenije és még nagyobb lufi legyen. Nah mit csináljon??? (ez egy haverommal volt K-ban, a végeredmény: fedezett, leverték megint még lejjebb, és inkább újrázott...)
2. nincs termelő a csoportban. a normál mailes régióban van 1pár ilyen... felfele menve nem tudja cipelni a bányáit hogy haladhasson.amire tudna normál mennyiségü bányát felhúzni nem tud hova fedezni, mert a top tetején van.
3. a topban harcba kerül egy bankos gnómmal, itt vagy bontja a bányáit és harcol, vagy hagyja hogy leüssék a francba, mert a gnóm könnyedén megválik a bankjaitól.
|
1.1 igen és mit csinál egy hadis ork, gnóm, vagy óriás, ugyanebben az esetben? hetekig építkezik.
v.
1.2. a piacon 15 k a nyersi? kell neki 100 bánya? ehez kell 50k katona? mennyibe is kerül neki? 500 millióba? azta kutya fáját nekijeee
óó jut eszembe mennyit is termel 1 nap alatt? 30x100x24-et azaz 72k-t? és 15k a nyersi? azaz mennyit termel 1 nap alatt? 1 milliárdot??
óó valóban iszonyú áldozat, egy fél napi termelés áráért kapni 10% bányát.. miközben "szegény" hadis ork,gnóm stb, hetekig szenved a beépítéssel.
2.1 szintet lép
v.
2.2 nincs termelő a csopiban? bazi drága minden? lásd 1.2-es pont
3. lásd 1.1, 1.2, 2.1, 2.2 -es pontokat
