View Single Post
  #10  
Old 11-23-2007, 20:38
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Csak azert szolok hozza, mert tok ugyanez volt(van) angol 1/A-ban, es ott sem lett konnyites, es nem is lett volna ertelme. Nem konnyiteni kell, ez butasag, hanem minel tobb jatekost ravenni, hogy jatsszon 1/Aban. Sok sok otlet volt erre angolban is, a mentortol kezdve mindenfeleig.... De nem nagyon mukodott ott se. Plusz ha itt konnyites van, ott is kellene, nem hinnem, hogy kivetelezni kellene barhol is....
Szoval szerintem nem a konnyites a jarhato ut....
Egyrészt amióta én az angol 1A-ban vagyok, még sohasem tapasztaltam olyan szintű játékoshiányt mint amilyenről jelenleg a román 1A-ban hallok, úgyhogy véleményem szerint a párhuzam nem tökéletesen helytálló.

Másrészt az teljesen logikus, hogy nem a könnyítés lenne a megoldás, hanem minél több játékos játékba hozása, de ha olyan ott jelenleg a helyzet, hogy nincs elég mazochista aki megpróbálja több hónapos keserves munkával kitúrni a domináns klánt, akkor vagy továbbra is az lesz, ami most van, azaz újráznak a 2B-ből (pl. Iris), vagy felmennek az 1A-ba és egy időn túl szabadságolnak, vagy még az alsóbb csoportokban törölnek vagy vakációzni mennek.

Úgyhogy (bár elfogadom amit Ati írt hogy jelenleg mással foglalkozik) én támogatnék valamiféle könnyítést a jövőben, amíg az emberek "rá nem szoknak" az 1A-ra (vagy amíg azt nem látják, hogy van esély a fordulásra).

(hozzáteszem, nincs országom a román 1A-ban, de nemrég indítottam egyet, valamikor majd fel is érek, és igyekszem valamit hozzáadni a csoporthoz, ha nem is tudásban, de legalább a jelenlétemmel )
Reply With Quote