Quote:
Originally Posted by Apa
nem tudom mire gondolsz széthajtás alatt.....
közel az egyik legjobb pilota, aki maximális teljesitményt képes nyujtani, és mindezt folyamatosan.
ha nem 1 trágyakupacba ültetnék, talán má 2 éve ő volna a világbajnok.
az hogy az autoja nem birja az ő maximális terhelését, nem hinném h az ő hibája lenne.
talán mutathatnál még 1 ilyen pilotát.......
de nehogy nekem vmi madarat hozz fel példának, aki nem csak hogy szerencsés, és megbizhatobb autoba ül, de tud felmutatni olyan eredményeket mint ő!!!!!
|
ööööö....

senki
Mindig szerencsétlen szegény de a régi nagy ászok közül amikor a 2. legjobb pilótára kellett szavazniuk vajon kit választottak naná hogy Kimit és csupán azért a 2. volt mert hogy Sumi már akkor 7.-szeres vb volt és rá nem is szavaztak ő automatikas az első volt(érdekes...) Alonso pedig akkor vezetett összetettben és mégis Kimit választották.
Amúgy Kiminek mindegy hogy a végéről indul ha nem áll le a kocsi az első 5-ben tuti benne van. A széthajtás pedig érdekes akkor ezek szerint amikor még a Mika-val versenyzett a Sumi és leállt állandóan a Ferrari akkor az azért volt mert még nem tanult meg vezetni hiába volt már akkor nem tudom hány vb címe ugye
Ez azért van mert hiába jó a kaszni ha motor szétdurran állandóan. Igaz a Montoyának nem de ő nem is tud többet kihozni az autóból ő csak körözget.