View Single Post
  #8  
Old 03-29-2006, 11:43
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Sztem pont azért vezették be azt, h kötelező legyen A-ba lépni, h nehezítsenek egy kicsit.
Így legalább nem fordul akárki körbe minimális játékkal. (Értem ezen azt, h naponta párszor néz be.)
Nem értem, miért akartok mindig könnyíteni? Sztem ez úgy jó, ahogy van.
Aki nem ismer vezért, aki beveszi, az csinál egy klánt. Mi ebben a nehéz?

Az A-ban szenvedő oriknak véleményem szerint nem az a problémája, h nem talál szövit, hanem, h fellép 1400-1500 hekin, aztán büdös életbe nem tudja magát feltornázni a topba. Hát ilyen orit senki nem vesz be szívesen. Tisztelet a kivételnek.
Az, hogy valaki mennyire aktív, addig nem derül ki, míg be nem lép a klánba... tehát bevenni beveszik, legfeljebb ki kell rugni, mert nem csinál semit... ez viszont nem a diplomáciától függ.
A diplomácia a 2 szint között szerintem elengedhetetlen, hisz elősegíti, hogy a fellépők tevékenyen játszanak (hisz aki veszi a fáradtságot, hogy klánt keressen magának, az nem csak szimplán ki akarja várni láblógatva az idejét, mert azt megpróbálhatja egyedül is). Egyébként a kettő szint közötti diplomáciás lehetőségeket én már felvetettem régebben a levlistán, csak akkor elsiklottak a téma felett, ezért örülök, hogy most előkerült újra!
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.