View Single Post
  #2  
Old 03-26-2006, 05:30
raplee
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Kereskedo gnom

Megjegyzem hogy nem tartom magam profinak habar van egy par ev mar a hatam mogott...
Na szoval ha valaki orit indit az 5. szinten a gnomot javasolom mert a gnommal ha relativ jol mozogsz akkor siman szintlepeskor 1-1,5 milliard penzzel lephetsz meg... ez csak annak koszonheto hogy tekit nem lehet lopni tole... (elmeletileg)
Hogy miert kereskedo???.... hat azert mert 5. szinten nem nagyon jon a penz az elejen ha nem lopkodsz es ugy is eleg gyengen jon... amikor uj orszagodba belepsz eppen annyi nyersanyagod van hogy felnyomjal 20 bankot es a kobanyakat... utana szepen sorban meg az elso oraban ezeket is megteheted:
100 katona kepzese (nem tovabbkepzese csak kepzese)
200 lakasteki megirasa
adokulcs novelese 30%-ra

hogy tovabba hogyan epitesz az mar toled fugg hogy mi akarsz lenni... hadis?... varis?... tolis?????.... hat ha tolis akkor nem jol valasztottad a fajt mert a gnom nem tolis.... :P meg egy par jo dolog amit jo elore tudni... nem valasztasz fajt csak amikor mar lejart a vedelem... (72 kor) ,mert ha fajt valasztol 2x annyit fizetsz az epuletek felepitesere... masik dolog pedig fugetlenul hogy vari vagy hadi leszel... min. 20 konyvtar a 72 kor letelteig!

Ha valaki ugy gondolja zagyvasag amit irtam akkor ne szegyelje megmondanni mert nem vagyok sertodekeny... :P

Raplee

UI: nem fejeztem be mert kerdesek ha nincsenek akkor tenleg hiaba irtam.... :P
szoval ha van erdeklodo akkor kiegeszitem meg 5-6 sorral ami hianyzik

Last edited by raplee; 03-26-2006 at 05:46..
Reply With Quote