Thread: Hollószárnyak
View Single Post
  #1505  
Old 09-25-2007, 06:12
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default 12. kör

Most vágom a csontihoz az üvegcsét, majd utánna a kardommal suhintok oda neki egyet. Miután védtem támadását, körbenézek, mi történik körülöttem.
Eltalálod ezzel az üvegcsével is, ismét elhátrál, utána lépsz, és rátámadsz, sikerül levágnod a fejét.
Körbenézel, és látod, hogy Gren háttal neked egy harapdáló csontvázat igyekszik lefejteni a lábáról, miközben egy páncélos alak támadja, valamint egy fej és kar nélküli csonti mászik ki nem messze tőle a földből.
Alysium egy páncélos csontival hadakozik, aki épp a földön fetreng.
Farkas a hátára egy csonti kapaszkodik, egy páncélos rugdosni próbálja, miközben a Bajnok nyaki sebe igen komolyan vérzik (tisztában vagy vele, hogy ilyen tempóban, hamar elvérzik).
A nagyúr egy a hátán csimpaszkodó páncélossal birkózik, Hyas két csontit aprít felváltva.

Továbbra is védekezem csak, megpróbálom felmérni a körülöttem zajló eseményeket, azt keresem ki szabad annyira, hogy leszedje a hátamon lévőt.
Sikerül védened a támadásokat.
Úy látod, hogy talán Alysium, vagy Quintar nem annyira elfoglalt, mint a többiek.

A vállam szaggató fájdalmat egy mordulással elintézem és énekelni kezdek törpéül (Tooma neve többször kihallik belőle).
A bárdnyéllel tovább feszítem a fejet le a lábamról és közben kissé elmozdulok, hogy a bárdom feje a páncélos zombi felé mutasson. Azzal és az alkarvédőimmel védem magam, ha támad és az arcomra egyre inkább kiül a fanatikus harcosok dühe.
Hogy-hogy nem, de most sikerül kivédened a vágást.

A földön fekvő páncélos épp kezére rálépek és egy nagyot suhintok a csuklója felé a kardommal, majd a nyakára célzok és a fejét próbálom elválasztani a testétől.
Sikerül rálépned a kezére, és megütnöd, megreccsen a csont, de nem sikerül kettévágnod. A csonti földön fekve oldalra gördül feléd (a kezén továbbra is rajta állsz), harapni és rugdosni próbál, de nem nagyon jön össze neki. A szellem úgy dönt továbbra is veled barátkozik (-4 FP)

Mivel sikerült a kezét lefejteni magamról, így folytatom a lábával, megpróbálom letaposni, illetve ha megy a kardokat magamhoz venni és levágni a lábait.
A lábat nem tudod taposni mert körülbelül csípő tájékon fonódnak köréd. Magadhoz veszed a kardokat, és az egyik lábat elkezded levágni - egyelőre csak recseg a csont a pance alatt - míg ezzel foglalkozol, a kezeivel újra elkezd belédcsimpaszkodni.

Last edited by Chris; 09-25-2007 at 07:45..