View Single Post
  #14  
Old 09-23-2007, 22:26
Seldon's Avatar
Seldon Seldon is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest
Posts: 170
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Megmondom őszintén, hogy én sokkal nagyobb problémának tartanám, ha ilyen esetben együttmaradnának. Hiszen így az összes top hely "ki lenne bérelve". Ami persze önmagában nem gond, de hogy ezt meg is könnyítsük nekik, az már szerintem igencsak a többiek kárára menne.

Hiszen ott egy ország, akinek elsőnek kéne lennie, de csak negyedik. A fellépési szükdégletének a negyedét teljesítette csak. Akkor a 30%-osoknak milyen alapon nem vesszük csak a negyedét? Az 30x4=120%, bárhol van is, telnie kellene a top30 körének.
Ezt a legnagyobb hibát találtam benne... 2 már évezredek óta fennlevő termelő bevesz 3-4iknek 1-1 ilyet és azoknak vígan telik a kör anélkül hogy fel kellene jutniuk..

Finomítottnak annyit tudok kitalálni hogy csak a 8-9esekre lenne érvényes, ha egymás mellett vannak és egyik top1 (persze szöviben)

Ezzel annyi a gond, hogy szabályként megfogalmazni már közelse egyszerű (bár aki ilyen szintre eljut az már úgyis meg fogja érteni hisz csak őrá érvényes és van rá cirka több mint 4,6 éve hogy felfogja)
__________________
...egy bizonyos, a hipotézisnek
ellentmondó esemény "nem rendelkezik a spontán megvalósulás számottévő
valószinüségével"

Satovári Klán (#327287)