View Single Post
  #130  
Old 09-17-2007, 20:59
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cly View Post

El tudok képzelni egy piacos átutalást abból az országból, amelyiket lefagyasztom. De ezt ki lehet küszöbölni azzal, hogy nem lehet fagyasztani, amíg 24körön bellül katonai akcióztam, és piacoztam. Vagy lehet azt is, hogy egyszerűen minden piacon lévő egység autómata törlődik a fagyasztáskor.

Kitaláltam még egy visszaélési lehetőséget is: Orival kilépek szövből, MFre. Fagyok. Följön a másik orim (termelős). Belép a szövbe. Átküldök egy csomó pénzt és gyorsvágtába elhagyja a szintet, vagy egyszerűen törlöm. (És még az A ba is lehetne pénzt fölvinni a gyors csoporton keresztül, méghozzá nem is keveset) És abban igazatok van, hogy ezt esetleg lehet egyszerűbben is csinálni két IP-ről. De ezzel igazából legális keretek közt oldottuk meg a pénz átutalást, a termelős országból, a főországba (És ez elég bosszantó). Szóval ezt a csalást még valahogy ki kéne küszöbölni.

Persze lehet, hogy csak én problémázok ezen.
Hát a piacos utalást nem tudom hogy képzelted el, mert a 24kör piac stop van a frissen lépő orinál, és tulképpen ugyanaz a szitu, mint amikro fellépsz, és utána rögtön lépsz a másikkal.
én ezért támogatom, hogy legalább addig tartson a fagyás mint az adott csoport min. játékideje, mert ha tényleg arra használod amire kell akkor legkevesebb ennyit kell ott maradnia az országnak és ezzel nem ér senkit hátrány.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote