Quote:
Originally Posted by csofika
Kedves Puppi ne vedd a szívedre a dolgot, de a morál tetszik így ahogy van. A védekező oriknak is magasan lehet a moráljuk, ha sokat támadják a butuska kis játékosok, természetesen eredménytelenül.
Úgyhogy mindki irány a bunkerbe (toronyba) aztán várhatjuk a morál növekedést, minta messiást, hátha betámad valami huncut kis hulla és pattan egy nagyot, aztán zöldülgetnek a nyilacskák 
|
Csofika draga nem veszem a szivemre mint latom elotted nem teljesen vilagos a tema.Igen ahogy mondod a sok vedekezo orszag moralja is lehet nagy a sok butuska kis jatekosok tamadasaitol (hogy a te szavaiddal eljek) De a vedekezo orszagoknak is jot tesz az ha tobb sereget megfog es a felszokkeno moraljuk nem esik vissza par nap alatt ugyadnoda ahonnan elindul mivel a tamadasok vedese is katonai cselekedetnek minosul.Itt arrol van szo hogy a nyertes csatak utan (legyen az tobb tamadas vedese vagy tobb sikeres tamadas kivitelezese) a lenyeg a vesztett csatak nelkul a katonai moral lassabban zuhannyon meg akkor is ha napokig semmi katonai akciot nem hajtasz vegre!!