View Single Post
  #26  
Old 09-03-2007, 00:38
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
es miert kapta a rengeseket? termeszetesen azert, mert ki merte vedeni a tamadast. es ha jol sejtem arra voltal kivancsi, hogy mehet-e neki tovabb a renges, ha mar volt olyan gonosz, hogy lepattintotta a tamadast.

termeszetesen foldre megyek en is, de nem bosszulom meg azt, ha a szovim nem tud szamolni. a hoditas az hoditas, a renges meg nem. megertenem, ha o tamadott volna sikerrel, vagy anelkul es utana kapja a varistol az aldast.
Már megint benéztél valamit.
Lécci olvasd el megint a hsz-eim.
Olyan környéken vagyunk, hogy kb ő az egyetlen alternatívánk.
Vagy egy másik mf, 360toronynal, és 360barakkal, tele íjal.
Vagy várakozunk, hogy jöjjön a csoda, vagy teszünk valamit az előrehaladás érdekében.
Mivel szövimnek kellene most ütni, ezért kiment rá full sereggel de pattant. (13k íj, és 19k elit) van az országában. Asszem 9% toronnyal számolt, hogy azt beüti, de pattant. Erre mivel magától nem fog legyengülni a célpont, valamit tenni kell nem gondolod?
És nem jól sejted ezt sem. Arra voltam kiváncsi, hogy a 4 rengés miatt anarh-al fenyegetőzhet-e. Mert 4rengés után tette ezt. A többiek mondták, hogy ez röhelyes, erre megkérdetem, hogy kaphat-e még. Mert bár lehet hogy befér a szövim, de lehet hogy még mindig nem.
Mivel, nem tudunk ép.listát szerezni. Nem hepi-ből rengetném, hanem azért mert be van tornyozva de rendesen.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.