View Single Post
  #2  
Old 08-30-2007, 22:49
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Sziasztok!

Zolival beszelgettem a multkor, es arrol beszelgettunk, hogy egy par klanbelepes utan egy nagyobb orinak mar nem eri meg kilepni, utni egyet(klanban), es visszalepni. Leginkabb a fedezes modositas miatt, hiszen mondjuk egy 15k hekis ori lead mondjuk 4%+5%, az 1350 heki, es lehet a klanutessel nem is hozna annyit. Plusz semmi sem garantalja, hogy jol sikerul a klanutese.

Ugy gondoltuk Zolival, hogy azok az orszagok, akik sok idot toltenek el 1/A-ban, mert nem fordulni akarnak, hanem szeretnenek nagyobbak lenni, es erre idot es energiat aldoznak, valamelyes segitve legyenek klanbalepesek tekinteteben. Itt az az otlet merult fel, hogy 2000 top30%-ban eltoltott kor csokkentse egyel a klanbelepesei szamat. Tehat ha mondjuk 3x lepett klanba egy ori, 6000 top kor utan ez nullazodjon, tehat ha kilep kis klanba es utana visszalep, az 1% foldjebe keruljon (0+1).

Ugyanitt wanddal is beszeltem errol, o azt ajanlotta, hogy ezzel parhuzamosan, vagy ehelyett esetleg 500 hekiben kellene maximalizalni a leadando foldet. Ez is megoldas lehet, de szerintem a masik jobb. (Errol asszem volt szo masik topicban is, es nem kozeledtek az allaspontok).

Azert nyitottam ezt a topicot, hogy esetleg masnak is feltunt-e ez a problema (tudom, hogy kisebb reteget erint, mint mas dolgok, de azert szerintem jelentos problema), es ha igen, mit szolnak ehhez az otlethez.
Támogatom jó ötlet pláne hogy volt akinek nem is nulláról kezdődött a belépés
Reply With Quote