View Single Post
  #1  
Old 08-30-2007, 22:45
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Klánbalépések csökkentése, klánütések könnyebbé tétele

Sziasztok!

Zolival beszelgettem a multkor, es arrol beszelgettunk, hogy egy par klanbelepes utan egy nagyobb orinak mar nem eri meg kilepni, utni egyet(klanban), es visszalepni. Leginkabb a fedezes modositas miatt, hiszen mondjuk egy 15k hekis ori lead mondjuk 4%+5%, az 1350 heki, es lehet a klanutessel nem is hozna annyit. Plusz semmi sem garantalja, hogy jol sikerul a klanutese.

Ugy gondoltuk Zolival, hogy azok az orszagok, akik sok idot toltenek el 1/A-ban, mert nem fordulni akarnak, hanem szeretnenek nagyobbak lenni, es erre idot es energiat aldoznak, valamelyes segitve legyenek klanbalepesek tekinteteben. Itt az az otlet merult fel, hogy 2000 top30%-ban eltoltott kor csokkentse egyel a klanbelepesei szamat. Tehat ha mondjuk 3x lepett klanba egy ori, 6000 top kor utan ez nullazodjon, tehat ha kilep kis klanba es utana visszalep, az 1% foldjebe keruljon (0+1).

Ugyanitt wanddal is beszeltem errol, o azt ajanlotta, hogy ezzel parhuzamosan, vagy ehelyett esetleg 500 hekiben kellene maximalizalni a leadando foldet. Ez is megoldas lehet, de szerintem a masik jobb. (Errol asszem volt szo masik topicban is, es nem kozeledtek az allaspontok).

Azert nyitottam ezt a topicot, hogy esetleg masnak is feltunt-e ez a problema (tudom, hogy kisebb reteget erint, mint mas dolgok, de azert szerintem jelentos problema), es ha igen, mit szolnak ehhez az otlethez.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links