View Single Post
  #115  
Old 08-29-2007, 10:14
norbucso norbucso is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Üdv!

Én speciel katonák eladásával alapozok, ezzel lesz egy kis alaptőke. Aztán gabona és/vagy kő felvásárlás, egy átlagos szintig, rögtön eladod magasabb áron.

3 óra múlva vissza, lehetőleg ez a csúcsidőszakra essen, amikor sokan játszanak, visszamész piacra, a még elém kitett cuccokat felvásárlom, hogy az enyém legyen látható csak, ehhez sokszor frissítem az oldalt és addig vásárlók, amíg jön alacsonyabb árú termék és ameddig lejár a 20 perc piac.

Ha kell nekik tuti megveszik azt, jó néha éjszaka képes és visszajön, de azt úgyis kiírja.
De inkább felkelek, felhibernálom a gépet, 2 perc és megyek ismét alunnyi.

Most ott tartok, hogy igazán csak felfedezek, mert másra nem tom költeni.

Mindehhez varis fajt, gnómot vagy óriást ajánlok, mivel a varik elrejtik a kiváncsi szemek elől a zsét, a tolvaj nem mer lopni, az élőhalott meg lepattan. Tény a törpe sokkal többet termel alapból. Bár az összes volt szövitársam és én is a két előző varis fajjal csinálunk pénzt a megunásig, még 2/B-ben és 3. szinten is.

Nekem bejött, néha ha valamelyik csoportban hirtelen felszökik az ár, akkor valamelyikünk megint ténykedett.
Reply With Quote