View Single Post
  #39  
Old 01-28-2006, 13:14
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default -

Üdv!
olvagattam miket írkáltatok, még mielőtt elfelejtem: Vik! szerintem ne próbáld ki arénában a hullát, én megtettem.... olyan szarvolt, hogy hagytam lejárni a vip köreimet az orimnál, hogy őjrakezdhessem az arénát !
Az volt a gond, hogy mindneki tőlem szerezte be a fegyókat meg a nyersit nemtudtam anneiyt termelni amennyit nemtudtak ellopni így pijacnélkül nemvolt túl frankó!

Nem sok VIP HVn vettem meddig részt, de a fentebb említett fajok közül márcsak 1et nempróbáltam ki amit érdekes és az az ork!
őszinténszólva nemmerem, mert nemérzem magam elég okosnak illetve elég "függőnek" magam mint említettétek többet fent kell hozzá lenni!
Eddig 2x voltam törpikével, de valahogy 10.helynél nemjutottam előrébb, fasza volt minden lopkodtam nemtudtak gömözni emiatt nem is támadtak, de ha támadtakvolna se tudtak volna bejönni, viszont a haderőm miatt nemtudtam előrébb menni, mert kevés volt! Szal, ha van erre valami taktikája ami esetleg lehet pulikus, arra kíváncsi lennék, ha nem ennyire publikus akkor van MSNm (kecs@citromail.hu)
gl,hf mindenkinek hétvégére!
Reply With Quote