View Single Post
  #15  
Old 08-22-2007, 22:22
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Részeg támolyog ki a kocsmából, és a küszöbnél elvágódik.
Azt motyogja magában:
- Na, ha fel tudok állni, iszok még egy korsó sört, ha nem tudok felállni, hazamegyek!



Mint ismeretes, meneküléskor a gazellák nyájának sebessége egyenlő a leglassabban futó gazella sebességével.
Amikor ragadozók vadásznak rájuk, elsőnek a leglassúbb és beteg egyedek esnek áldozatul. Ennélfogva a természetes kiválogatódás következtében a nyáj menekülési sebessége megnő, hiszen az egészséges, gyorsan futó egyedek
maradnak életben.
Ez igaz az emberi agyra is. Az agy működési sebessége nem lehet nagyobb, mint a leglassabban működő agysejt működési sebessége. Köztudott, hogy az alkohol megöli az agy idegsejtjeit. Nyilvánvaló, hogy legelőször a beteg és lomha sejtek esnek az alkohol áldozatául. Következésképp, mivel a beteg és lassú agysejtek az italozás következtében elhalnak, ezért a rendszeres alkoholfogyasztás az agy
működését gyorsabbá és hatékonyabbá teszi. Ez az oka annak, hogy részegen okosabbnak érezzük magunkat.
Agyunk működésének hatékonyabbá tétele érdekében fogyasszunk rendszeresen alkoholt!


Az ittas autóvezető 110 km-es sebességgel elhalad a 60 km
-es sebességkorlátozás mellett. A rendőr megállítja, behajol a Mercedesbe, és kérdezi:
-Mondja, uram, nem látta a megengedett sebességet jelző
táblát?
Mire a részeg:
-Miért apukám, elvitte valaki?


Ket részeg ül a pultnal. Az egyik lefordul a székröl. Mire a másik megszólal:
-Ez itt a barátom, mindig tudja mikor kell abbahagyni!


Pasi bemegy az útszéli kocsmába kezében egy nagy aszfaltdarabbal.
Kérek egy sört korsóban, meg egyet az útra.


Az egyik haver mondja a másik havernak:
- Te mit iszol?
- Nekem nyolc.
- Nekem is. Akkor 16 rövid lesz!


Az egyik embernek vacakol az autója, ezért beugrik a legközelebbi szerelőhöz. Hogy biztos legyen abban, hogy jól és gyorsan megcsinálják a kocsiját, megkérdezi a szerelőt, milyen sört hozzon neki. A mester hátraszól a kollégájának:
- Te Laci! Milyen sört szeretünk? - Az akna mélyéről válaszol egy öblös hang:
- A rekeszest!
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote