View Single Post
  #185  
Old 08-17-2007, 12:43
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Azért az már örület nagy lustasdág, hogy nem csak hogy nem hajlandó valaki megjegyezni mikor van kv, de a súgó lapozgatására is lusta, sőőt még a jegyzeteiben túrni is lusta. Mi a garancia, hogy valaki nem lesz lusta arra, hogy a jól látható helyre odapillantson?
Egyet értek!

Felajánlottam ötletként, hogy a körváltási idő jelenjen meg a SZINTLÉPÉS menüben.

"Szintlépés

Szint kezdése: 2007-03-28 04:45:59
Körváltás kezdete: minden óra 42. perce"

Ha valaki arra lusta, hogy egyetlen egyet kattintson, akkor miről beszélünk? A következő lépés az lesz, hogy a helytartó küld egy SMS-t, hogy
"Kedves Királyom! 2 perc múlva körváltás! Az egyes gomb megnyomásával belépek az országodba gömbölök, támadok, lopok, piacolok, a kettes gomb megnyomása után ezt Ön is elvégezheti, ha szeretné. Üdvözlettel: Hűséges Helytartód!"

És azért az 1 kattintást nem nevezheti senki kutakodásnak, meg túrkálásnak, meg a súgó felesleges(?) olvasgattatásának, meg borzasztó időveszteségnek. Azért valamit a játékos is tegyen érte. Legalább az egér gombját meg kelljen nyomnia!


Gee

Last edited by Pax Hungaricum; 08-17-2007 at 12:46..
Reply With Quote