View Single Post
  #6  
Old 01-28-2006, 10:18
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Quote:
Originally Posted by Macal
Hali!
Kérdezném, a wapos hozzáférést lehetne-e fejleszteni? Nincs hozzáférés a karavánhoz, a szövetségi eseményekhez, az 1-ban a raktárhoz, ami sztem elég fontos lenne. Ha toli, vagy vari akciót indítok, végig kell görgetnem az egész menülistát, hogy újra lophassak/varázsolhassak, és ez nagyon lelassítja. Nem várom, hogy olyan gyors legyen, mint a PC, de legalább gyorsabb, mint most.
Akinek ezzel kapcsolatban van ötlete, véleménye pro és kontra, kérem írja ide.

Nagyon jó témát dobtál fel!

Sorolnám is javaslataimat:
HA nincs elég hely sztem a jegyzetek kivehető elem: mivel amit akarok eltudom magamnak küldeni zöldben és ott megvan ha wapról vagyok.
Keresés sztem szintén elhanyagolható elem ott a pontlista.

Esetleg még a kinstár, ami talán feláldozható lenne a következőkért!
Remélem így teret nyernek a javaslataim.

Nagy öröm lenne, hamár vip az ember a vip minimálisan élvezhesse wapon is az ember a vip előnyeit!
Gondolok itt a karavánra, szövetségesek esemény listájára talán még fontosabb mint a sima lista, esetleg wapon a kettő lehetne együtt.
Szövetségi és épület listára, a szövetségi státuszom állíthatására , MNT-kre hadüzentre (de ez még nélkülözhető talán) , végül a Részesedés ami megint nagyon fontos lenne , hogy wapon elérhető legyen.

A-ban a klánból való kilépés lehetőségének biztosítása....

remélem találunk megoldást, mivel azt hiszem sokan vagyunk akik áldoznak erre a játékra ugyanakkor wapon tudnak csak bizonyos időpontokban lenni.
__________________
LotR