View Single Post
  #141  
Old 08-07-2007, 18:14
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by jack herrer View Post
tuvalu mar rommá lett utve mert en a szamocskas szabalyvaltozast az o esznelkuli szamokert forgasanak a kovetkezmenyeként konyveltem el
igazabol megboszulok mindent amit tudok csak mas kerdes hogy semmit sem ertem el vele
en ennyit tudtam tenni ezugyben
meg azt a temanyito javaslatot leirni
ezenkivul nem erdekel az egesz ami a D-vel kapcsolatos
amugy mar az egesz jatekot kezdem genyora unni
mert ezek a toldozom fotozom szabalyvaltozasok kezdik tonkretenni az idegrendszeremet
igaz ati aszondja hogy olyan szabalyvaltoztatasokat csinal csak ami veglegesen megoldja a problemakat de sztem csak megoldja az egyik problemat es a valtozas előhoz uj vagy roszabb esetbe ujabb problemakat mint az anarch D-bol fordulas esete is bizonyitja((
jo nem lehet mindent teljesen atlatni elore
de akkoris ezen a felvalrol veszem a problemakat hozzaalas a reszerol sajnos nem segit!!!
lehet megint abba is hagyom a jatekot fel evre hatha addig lesz vmi valtozas ezugyben


Jack: Ati már leírta hogy néha olvasnod is kéne és nem csak a sajátodat. A kékszámos nehezítéshez Tuvalunak az égegyadta világon semmi köze nem volt. A szétverésével pedig csak magadrol állítottál ki szegénységi bizonyítványt. 5-10orival nagy bátran levertél egyet.

Ennyét elértél, többet nem
Jah meg csináltattál Ardennel egy topicot, a többi d-s topic mellé

Ati: a 2/D problémájárol már tudsz. Megoldására több lehetőség is van. De ha akarsz vele kezdeni valamit azt neked kell megtenni, mert a "játékosok" nem teszenek semmit, csak mint Jack is irta feljebb, egy biztonságos oribol figyelik a pontlistát és ha valaki ütőtávba merészkedik a szabis orijuk mellé akkor hiénáznak eggyet és vissza szabira.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)

Last edited by Gyula; 08-07-2007 at 18:16..
Reply With Quote
Sponsored Links