View Single Post
  #117  
Old 07-31-2007, 14:37
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati: a szabis dolgot ne találom amit említettél itt légyszíves ídr be, hol van vagy hogy mi várható.

Azért rendesen szét lett offolva ez a topic is.

Egy kérés még Atihoz a fentin kívül:
Meg tudnád mondani hány ori van "valójában" a 2/D-ben? (mélyszabisok)

Megnéztem egy dolgot. Mostani állapot szerint 2/D-ben 12-12 körre (le és fel) van az első nem szabis ori a kisketteses orimtól és röpke 50 helyezéssel és 250k értékkel nagyobb (és120 körre van) az utánna következő. E csak némi infó, hogy a z ott nem játszók képbe legyenek. Nincs már ojan saját orim amit lüthetnék vele, hogy feljebb menjek. Pénzt katit átpumpálni is értelmetlen mert felfedezne nem tud a toppig. (csak mejegyzem, hogy ha nem lenne a felfed %-os korlát akkor ár felcibáltam volna és le is fordult volna, ahogy jópár ismié is. De jeleleg semmit nem ér ha "tömök" egy zövist pénzzel-tekivel, mert békésen semmiképpen, és harcolva sem tud fordulni.) valamit tenni kellene, de nem hiszem, hogy kizárólag a gigák hibája a behalás. Akkor 1700 hekin miért vannak szabin az orik? Meg még lentebb is?

bocsi de kissé sokáig írtam ezt az üzit (alig egy óra ), mert vannak fontosabb dolgok is ennél (játék) (gyengébben kedvéért: Családnak,
munkának, Élet-nek hívják és igenis van létezés a monitoron kívül.
Reply With Quote