View Single Post
  #73  
Old 07-31-2007, 11:19
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Végigolvastam. Érdekes volt. Főleg az hogy valaki nem is tudja eldönteni a jelek szerint mit akar. (a teljesség igénye nélkül pl Jack is elég furán fogalmaz-ír néha, az előzőekkel ellentétes értelműeket. De ez nem csak rá vonatkozik, de nála szembeszökően )

Életbeindítás durván az anarch 2/D-ben:
Áthozni a D-be az 1/A klánszabis rendszerét orikra vonatkozva és a sokáig nem ránézett (nem lép be gazda 2 hétig asszem?) ori sem kap automatikus védelmet.

Vagyis: ha sokat játszol akkor sok szabid lesz (nemtom hogy vagy A-ban de pl 10 játékban töltött kör után kapsz +1 kör szabiidőt), Vipes ha szabira megy akkor maradhat azon túl is, de akkor körönként -1 vipkör ugrik. Nincs 72 óra szabi minimum, hanem amennyid van, de "önként" belépni (ha még nem jártak le a szabiköreid,) csak a 72-ik után tudsz. Vagyis nézdd meg mielőtt elmész.

Hogy miért? Mert messze nem annyi ori van D-ben mint amennyi most látszik. Rengeteg a mélyszabis.
Ha viszont valaki rá van kényszerítve arra, hogy vagy játszik vagy szétkapják, akkor választhat. Lehet felvinni pusztán létszámnak is az orikat (már ha átjut a 3-on) és biztos lehet benne mindenki, hogy előbb utóbb az is lefordul a székről aki 2-300 orit próbál irányítani és akkor mehet a roham.

De nem kellene ígyattól tartani ami most van, hogy a legtöbb helyen 10-15 körre van az első nem szabis ori. (és az is saját, vagy ismié. De van olyan rész ahol 100 feletti kört kellene ugrani az első nem szabis orihoz.)

Jahh mégegy dolog, mert úgyis tudják sokan. Igen van gigaorim 3 törpe és termelnek ezerrel amit tudnak és felfedeznek azóta is, hogy 300k kati felett van egy heki. Rakok a piacra igen. Napi 50-60 milla nyersit (gabi 45-50 milla) és elfogy. És nem egybe tételekben általában.
De tudjátok veszik az ojan harciorik ahol nagyítóval sem lelsz bányát csak barakot, házat meg pár kör gabonához elég raktárat és ennek ellenére esze ágában sincs ütni senkit. Még magát sem. pedig ugyi arra is lehetőség van nem?
Én lebontottam Arden és mások kedvéért egy toppos orim, hogy tudjon földet vinni mert segítséget kért. Kapott.
Mindegy nem hergelem tovább a kedélyeket, lehet cincálni a szabis ötletet is. De gondolom a legtöbb éhezős harcis rendesen ellene lesz, mert lehet, hogy tanyákat kell építeniük?
Reply With Quote