Thread: Sérelmeink
View Single Post
  #525  
Old 07-27-2007, 22:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ati, azert erdekes, hogy amit itt leirtam azt nem birja el a forum, de nekem jovo uzikben mindez elmegy? azert erre reagalhattal volna. dehat kiszedted az egeszet, eleg lett volna a 2 idezetet. 1 kicsit az az erzesem, hogy kinos a jatekra nezve is, hogy ilyen uzire nem volt moderalas mindezidaig.
akkor ugy latszik ehhez hozza kell szoknom.
Először is, a fórumszabályok világosan kimondják, hogy ilyen üzeneteket tilos a fórumra másolnod. Had ne én bogarásszam, hogy mit kell kiszedni, és mit lehet benthagyni. Kérlek, hogy ezt te magad tedd meg, és figyelj oda a fórumetikett betartására.

Másodszor, érdemes megemlíteni, hogy ez a fórum a Hódító és a Queosia fóruma. Semmi másé. Nyilván lehet beszélgetni a többi játékról is, de ez NEM azok fóruma, és nem is kívánom azzá tenni.

Ha úgy érzed, hogy kérdésed, vagy problémád van az adott játékkal, az adott játék ügyfélszolgálati címére írj. Ez a fórum se nem ügyfélszolgálat, se semmi köze a Hódítón és a Queosián kívüli játékokhoz.

Zárójelben jegyzem meg, hogy mennyit említettél? Egy napot? Másfél napot? Úgy érzem, hogy nagyon türelmetlen vagy. Soha sehol senki nem vállalta, hogy 20 percen belül el fogja bírálni a jelentéseidet, sem azt, hogy 24 órán belül. Kérlek, hogy ne legyenek irreális elvárásaid. Különösen ezen a fórumon ne, aminek semmi köze az adott játékhoz. Ahogy említettem: ez a frum a Hódító és a Queosia fóruma. Semmi másé.

Köszönöm megértésed.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote