Quote:
Originally Posted by wand
Uraim, belegondolt valaki abba, hogyha egy 4 fős szövi megunván, hogy folyamatosan mészárolják a varijukat vagy a tolisukat, akkor azokat kirakva a 2 hadinak 1.8 lesz az ütőereje, szemben mondjuk egy mf 1.4-ével (ráadásul ezestben neki semmi védelme nem marad a 2 fős szövinek meg még orinként 0.3), vagy egy átlag szövi 1.5-ével? 
max akkor támogatom, hogyha az emelések mellé kapnak maluszt is, pl, a 3 fős szövi nem viheti a szövetségeseinek az 50%át csak a 40-et, a kétfős meg 30%-ot. (bár még ezekkel is baromi erős...)
|
Én nem tartom olyan vészesnek ezt az 1,8-at.
Négy a kettő ellen továbbra se lenne sok esély.
amikor pedig kiválasztják a 2fős szövit, akkor azt 72körig nem lehet bontani, mint a normált, további 24kör kell, hogy bontódjon. Tehát ezt max egyszer lehet eljátszani. (És persze az ellenfélnek is megvan ugyanerre a lehetősége.)
Viszont lehet, hogy valóban túl nagy a 10 és 20%.
ugyanakkor felmerült bennem egy kérdés: mi van ha a 3fős szövi egyik tagja szabadságra megy?