View Single Post
  #19  
Old 07-19-2007, 10:21
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát én 5/u-ba ülök fent a topban játszok is nem termelek csak jó ott és ha nem teszitek teljesen tönkre, lehetetlené az ott maradást, akkor 5év múlva is ott leszek. Sőt ha lehetőségem nyílik hogy magasabbra menjek akkor fogok is. Mi értelme? Egyfajta verseny ki tud magasabbra jutni nem fogom nyilván a földet se leadni mivel nem is akarok fordulni. Ha jól emlékszem talán 2-3éve Rajoskodóék kezdték el az extrém magasságokba vinni az orikat de lehet tévedek nem vagyok benne biztos. Van akinek ez értelmetlen ép Úgy mint aki csak rohangászik körbe kőrbe de szerintem mindenki más másért játszik más más célokat talál a hódba egy valami közös csak mindannyian szeretjük ezt a játékot. De nem is kell feltétlen mindenkit ugyan arra a játék stilusra, célokra kényszeríteni. Én se teszek olyan javaslatott nyilván hogy úgy lehessen tovább lépni hogy az első 10helyről vagy az első helyeztől max 10%-kal kisebb földterületről stb.
Nyilván értem és látom a problémát és meg kell ezeket a dolgokat oldani de nem feltétlenül olyan módon hogy ezzel mások játékát tönkre tegyük. Megkell oldani a föld leadást a féktelen tartalék képzéseket de nem azzal hogy hm én nem akarok több ezer kört végig dolgozni hogy oda juthassak töröljük el a toppot.
Továbbra is támogatok minden olyan ötletet ami a problémákat megoldja versenyhelyzetet teremt és nem szabály módosításokkal akarja eltörőlni a toppot.
Köszönöm azoknak akik végig olvassák ezt a hosszú hszt és nem csak legyintenek hanem végig is gondolják.
Reply With Quote