View Single Post
  #3  
Old 07-11-2007, 16:25
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A kezdésnél én felhúzom az összes bányát, amit enged, és 4-4 kocsmát és templomot, és 8 kovácsműhelyt. A kocsmák a katonai morált fogják felvinni, a templomok meg a rúnatermeléshez szükségesek; a kovácsműhelyek meg fegyvert termelnek, így később gond nélkül tudok katonákat képezni. Ezután képzek annyi katonát, amennyit enged (pontosabban 100-at), viszont meglevő katonákat nem képezem tovább. Az is fontos, hogy nem pazarolom el azokat fedezésre. Először 200 hektáron ki kell építeni az országot.
Ha az eddigi épületek felhúzása után marad még pénzem és nyersanyagom, akkor még felhúzok 10 könyvtárat, és ha kereskedő a személyiségem, akkor 5 bankot is.

Az intézőben drágakőbányát feljebb viszem, hogy 100%-ban müködjenek, és amikor csak tehetem, eladom azokat, mivel az első körökben az a fő bevételi forrás. A piacot meg le lehet vinni legalulra, mivel nem gond, ha nem működnek. Azon kivül, hogy 1 piac több embert foglalkoztat, mint a többi épület, nincs más funkciója.

Szerintem az elején nem érdemes semmilyen épületet bontani, mivel nagyobb a foglalkoztatottság, ami azért jó, mert nagyobb az emberek által fizetett adó.

Megjegyzem még azt is, hogy kezdőknek érdemes átnyálazni a súgókat az első napokban.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote