View Single Post
  #88  
Old 06-09-2007, 16:42
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Egyébként írjon már be lécci valaki akit porig zúztak mert klánt alapított lépéskor!
Amikor indítottam a topicot, akkor hallottam 2 újonnan alakult 1 személyes klánról, akiket bevertek. Nem porig zúzták, csak símán klántámadással beverték őket védelem alatt.
Úgy gondolom, igazságtalan a frissen fellépő új klánokkal szemben, hogy hátrányba vannak a régi klánokhoz képest. Az a hátrány, hogy nem piacozhatnak. Persze, fel lehet készülni erre a hátrányra, át lehet vészelni ezt az első időszakot, régebben sokkal nagyobb hátrányt is átvészeltünk, de ha a hátrányt meg lehet szüntetni, akkor miért ne szüntetnénk meg.
Ez a hátrány megszüntethető, ha a klán is kap védelmet, ha minden tagja védett. A hátrány úgy is megszüntethető, ha nincs védelem, de az első körváltás után (amikor az el nem férő cuccok elmennek) lehet piacozni.
(a 7 kör védelem és 7 kör után piacozás nem jó, mert klánnal 7 kör alatt is beüthető)

Nekem mindegy, hogy melyik valósul meg, de nem szeretem, ha könnyen kiküszöbölhető igazságtalanság van a játékban.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote