View Single Post
  #56  
Old 06-05-2007, 18:21
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mikor megláttam ezt a topiccímet, reméltem, kisül belőle valami jó. Tévedtem...
Mivel nem párbajozok, hogy elnyerjem a másét, kénytelen vagyok vip nélkül szabiztatni a külföldi orijaimat, mert nekem 4k kör nem ér meg 1k külföldi vipet, anélkül játszani pedig elég macerás. Hiába na, el vagyok kényelmesedve mint állat...

Én nem ismerem a nemzetközi piacot, de Szecsa hozzászólásában volt egy pont, ami megragadt. Hogy aszongya a nemzetközi gyakorlatban nem ritka, hogy az egyes országokban a helyi polgárok részére külön fizetési lehetőségeket kínálnak.
Ha így van, nem értem, miért ne lehetne normál sms-ben ( esetleg kicsit drágábban) vipelni az orikat. A külföldiek ellenében nem számít diszkriminációnak szerintem, egyszerűen szerezzenek egy Pannonos vagy T-Mobilos telót, és nekik is áll a zászló Mivel ők bankkártyával rendezik a vipet, mi se jutunk olcsóbban hozzá, csak nekünk lehetőség kellene helyi és nem nemzetközi sms-fizetésre.
Tudom, én konzervatív, bizalmatlan, és tapló is vagyok esetleg, de én a kp-ben bízok elsősorban. Mivel nem értek az ilyen jellegű technikai dolgokhoz, engem az életben meg nem győz senki, hogy tök biztonságosan kiadhatom egy netes oldalon a bankszámlám adatait, mert nem fognak vele visszaélni, szal tuti nem választok ilyen lehetőséget. Ezzel szemben szeretnék vipelni

Tudom, kicsit kuszára sikerült a hozzászólásom( újabban egyre gyakrabban van ilyen), de azért ezt is ki lehet logikázni