Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   1A Klán infó (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=762)

Csocsó 08-16-2006 18:52

1A Klán infó
 
Sok változtatás jött be mostanság de 1 aprócska "kényelmi" /átláthatósági/ megoldás kimaradt.

Mégpedig az hogy a klánok listájából nem derül ki hogy melyik klánt is mértük már fel annó.

Vagy a klán részt kéne kiegészíteni egy "I" betüvel vagy inkább helyspórolás végett a klán sorszámát kiemelni és azon keresztűl elérni a klán információit.
Klán információ alatt a következőket értem:
-klántagok
-klánba lévő országok gömbejei, épületlistái

Vélemények?

Synkel 08-16-2006 19:15

Szerintem elég lenne, ha a tagok listája megjelenne, meg a pontlistán az I betű, mint az országok listáján. Akkor talán nem lenne egy klán 4-5x is felmérve, holott semmi változás nem állt be náluk.
Gömb és éplista nagyon elnyújtaná adott esetben a listát

Csocsó 08-16-2006 19:17

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 28920)
Szerintem elég lenne, ha a tagok listája megjelenne, meg a pontlistán az I betű, mint az országok listáján. Akkor talán nem lenne egy klán 4-5x is felmérve, holott semmi változás nem állt be náluk.
Gömb és éplista nagyon elnyújtaná adott esetben a listát

Én direktbe gondoltam a megjelenő adatokat. Szal csak 1 klán adatait. Annyira nem lenne hosszú :)

Synkel 08-16-2006 19:40

Ha mondjuk egy 10 tagú klánból csak 5-nek megvana gömbje és az éplistája az már elég hosszú szerintem:)

Senki 08-16-2006 20:50

korszakalkotó ötl a jó ötlet kiegészítésére... igen, legyen ott az infó, és a klántagokat ki pontlistán írja benne ki :D és ott meg megjelenik normál módon a tagok infója... tudod mint a VIPesek saját pontlistája ;)

Csocsó 08-16-2006 21:54

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 28929)
Ha mondjuk egy 10 tagú klánból csak 5-nek megvana gömbje és az éplistája az már elég hosszú szerintem:)

Mért ha a felmért épületeket nézed meg?
lehet bent vagy 40 orijé is! Az se rövid egy lista :)

Láma 10-11-2006 14:25

Felvetettem márciusban egy ilyen ötletet, de Ati érdeklődés hiányában elvetette:) Remélem ez most más sorsra jut. Szerintem sokat segítene, ha a klánoknál akár a klán nevére kattintva bejönne, egy oldal, ahol láthatnánk a felmérés eredményét. Mégjobb lenne, ha kiírná, a tagok rendelkezésre álló adatait, de ne legyünk telhetetlenek. Ati elméletileg nem szabott gátat a kérdésnek, de énse dolgoznék olyan megoldáson, amire senki se vágyik. Szóval mutassatok érdeklődést emberek:P

monro 10-11-2006 15:44

Quote:

Originally Posted by Láma (Post 34733)
Felvetettem márciusban egy ilyen ötletet, de Ati érdeklődés hiányában elvetette:) Remélem ez most más sorsra jut. Szerintem sokat segítene, ha a klánoknál akár a klán nevére kattintva bejönne, egy oldal, ahol láthatnánk a felmérés eredményét. Mégjobb lenne, ha kiírná, a tagok rendelkezésre álló adatait, de ne legyünk telhetetlenek. Ati elméletileg nem szabott gátat a kérdésnek, de énse dolgoznék olyan megoldáson, amire senki se vágyik. Szóval mutassatok érdeklődést emberek:P

Erről kár sokat beszélni, mert egyértelműen tökjó lenne.

Békés 10-11-2006 15:45

Csatlakozom Monróhoz:)

Senki 10-11-2006 16:02

egyetértek monróval. ez egy jó ötlet Lámától.


All times are GMT +1. The time now is 20:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu