Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   hogyan szerzed a penzt egy friss orival? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=715)

exair 08-09-2006 20:31

hogyan szerzed a penzt egy friss orival?
 
ti hogyan szerzitek a penzt friss orikkal? (vagy eppen olyannal aki eppen most fordult)

vonos82 08-09-2006 20:44

kár, hogy mindet nem lehet kiválasztani (regelni nem akarok...).

Általában a sorrend is ez, csak a tekiírással ritkán foglalkozok, pedig marha sok pénzt lehetne keresni, de lusta vagyok.

exair 08-09-2006 21:00

azert csinaltam publicra, mert kivancsi voltam arra, hogy ki uti a kis orikat :P

Bogár 08-09-2006 21:05

ha már erről van szó... :p

sztem ha termelsz, akkor a csopi tetején termelj...

Synkel 08-09-2006 21:42

Én rendszerint kezdésnek építek 40 könyvtárat, mait majd fokozatosan elbontok, ahogy kell a hely. A többi meg az ori stílusától függ. Ha óriás vagyok ,sereget képezek, és ütögetem a nálam gyengébbeket. Eleinte elitekkel nyomulok ,mer ha éppen nem támadok, jók védekezni is, később átállok íjra meg lóra. Ha tolis orit indítok ,akkor értelemszerűen amit kijövök a védelem alól elkezdek lopni:)
Komolyan ternelni tényleg a csopi tetején lehet, ahogy előttem írták. Elhúzni legalább 10k pontértékre a legközelebbi aktív oritól-aki nem termeléssel tölti az idejét- akkor nem tudnak lopni, és jó esetben mire sereggel betámadnának, van időd barakkot és tornyot felhúzni, meg sereget venni bele. Ez utóbbi nem mindig sikerül, mert általában nem a bénák támadnak olyan környéken:)

exair 08-09-2006 23:21

ott kezdodik a problema, ha a csopinak vannak kiskiralyai, es azok lebontanak 1500 epuletet, csak hogy bemehessenek hozzad (mondjuk nemhiszem hogy van olyan orult :DD

Milán™ 08-10-2006 11:41

Hát én ahogy lejár a piaci limit eladok 200katonát akkor már van pénz tekit írni,képezni,éőpítkezni, aztán megírom az alap tekiket, közben képzek,maj jó sok házat felhúzok így sokkal többet bírok képezni és amikor fullon bvagyok elindulok:)

Mike zoostorm 08-10-2006 13:18

Quote:

Originally Posted by exair
ott kezdodik a problema, ha a csopinak vannak kiskiralyai, es azok lebontanak 1500 epuletet, csak hogy bemehessenek hozzad (mondjuk nemhiszem hogy van olyan orult :DD


Kivancsi lennek ki lenne az az orult aki lebontana 1500 epuletet....:)

Colony 08-10-2006 14:27

Quote:

Originally Posted by Mike zoostorm
Kivancsi lennek ki lenne az az orult aki lebontana 1500 epuletet....:)

Ennek azért fizikai korlátjai is vannak! 1500 hektáros tök üres országnak is 48k körül van az értéke ami elég nagy egy 200hektáros országhoz! Most nem mindegy, hogy 60 vagy (bontás után) 50 kör a táv?

Egyébbként nálam is a kezdeti 40 könyvtár az alap! Az első 250 katonából nem is szoktam képezni az első 24 óra után eladom, és abból a pénzt a maradék 48 órában megsokszoroz(hat)om a piacon!

A problémás az újra fordulásoknál jelentkezhet vagy hasonló névvel indítani országot, mert biztos a 72 órás védelem után rádszáll egy régi haragos!
Akkor már lehet taktikázni a kezdeteken;)

Remedy 08-10-2006 22:49

egyszeru... olyan emberrel szovizek aki mar tok gazdag, es karavanol nekem... :D


All times are GMT +1. The time now is 22:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu