Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Anarchista játék (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=331)

Petya 03-16-2006 22:21

Anarchista játék
 
Hali
van két orim, mind2 rendes csopiban(szabályszerüen összekapcsolva), de szeretném kiprobálni az anarchista játékot is, egy harmadik orival.
ezt hogy tudom megtenni?
gondoltam arra, hogy regelek még egyszer, és azt nem kapcsolom össze az elözö kettövel, de akkor a másik kettő orimat nem dobja át az anarchba? :confused:

Senki 03-16-2006 22:24

ha át is dobja véletlenül, akkor is szólsz a hibáról a supporton és visszakerül, ha nem 5. szintes. nem kell összekötni elvileg. gyakorlatilag se sok értelme van

Petya 03-16-2006 22:42

az egyik orim 4. a másik 5. szintes.
elvileg össze kell öket kapcsolni, csak azt nem tudom, hogy ha nem kapcsolom az elözöekhez, akkor csak az uj, vagy az elözö kettö is repül-e az anarchba...:eek:

Edu (Shagor #307669) 03-16-2006 22:53

Quote:

Originally Posted by Senki
ha át is dobja véletlenül, akkor is szólsz a hibáról a supporton és visszakerül, ha nem 5. szintes. nem kell összekötni elvileg. gyakorlatilag se sok értelme van

Hát, én nem hiszem, hogy ez ilyen egyszerűen működne. Szólsz, és visszaraknak? Kétlem. Talán egyszerűbb módja a dolognak, ha a regisztráláskor az anarchista csoportot választod, nem? Én ezt javallanám.

Az összekapcsolásról alkotott véleményeddel meg Ati is egyetért?:D

Ati 03-16-2006 22:55

Regisztrációkor az új országodnak az anarchista csoportot válaszd.

Nem kell ezt túlbonyolítani. :)

Edu (Shagor #307669) 03-16-2006 22:57

Ja, idézet a regisztráció súgójából:

CSAK AKKOR LEHET TÖBB ORSZÁGOD, HA AZOK A JÁTÉKON BELÜL ÖSSZE VANNAK KAPCSOLVA. HA TÖBB ORSZÁGOD VAN, DE NINCSENEK ÖSSZEKAPCSOLVA, AKKOR MEGSZEGED A SZABÁLYOKAT!

Hogy van-e értelme, arról lehet vitatkozni, de attól még szabály.

director 03-16-2006 23:09

most ez tényleg nem értem. nem egyszerűbb rögtön oda regisztrálni? vagy nemtom, lemaradtam valamiről?

Petya 03-16-2006 23:34

mióra lehet regeléskor csoportot választani?:confused: ez egy uj szabály? :S 2-3éve, amikor még hoditozni keztem, nem lehetett választani...:(

director 03-16-2006 23:52

Quote:

Originally Posted by Petya
mióra lehet regeléskor csoportot választani?:confused: ez egy uj szabály? :S 2-3éve, amikor még hoditozni keztem, nem lehetett választani...:(

normál/lassú/gyors/anarchista

tényleg nem látod?:)

Senki 03-17-2006 08:43

akkor előlről :
 
elnézést, ha nem voltam egyértelmű: Össze kell kötni minden normálos országodat, ha szabályosan vannak, ha nem akkor repülnek úgyis, de az anarchista országaidat nem kell hozzájuk kötni, és ha ezek miatt esetleg repülsz azt még vissza lehet csinálni, legalábbis példa volt erre. Ha az volt a kérdés hogy hogyan csinálj oda országot, akkor sajnálom hogy én nem feltételeztem hogy nem vetted észre regeléskor a játéktípus választó menüt.
normál/lassú/gyors/anarch

Én kérek elnézést.


All times are GMT +1. The time now is 11:03.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu