Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Párbaj módosítási javaslat. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1801)

Gyula 05-13-2007 15:19

Párbaj módosítási javaslat.
 
Egyszer részt vettem egy párbajban, ahol félóránként random fajt és személyiséget kaptunk.
Nagyon tetszett nekem ez a párbaj és jól éreztem magam.
Ezért javasolnám hogy ha lehetséges a párbaj közbeni random faj és szem. váltás legyen, opcióként választható.
Szeretném még azt is javasolni hogy a randomb párbajbol ki lehesen zárni egyes fajokat, ez azért lenne jó mert aki egy ijen párbajban megkapja a hullát, mindig elég nehéz helyzetbe kerül.

Steve 05-13-2007 15:23

Maximálisan egyetértek, ezek a random párbajok nagyon jó esti szórakozások egy baráti társaságnak, ha nemis a győzelem a cél hanem hogy jól érezzük magunkat:)

Pool 05-13-2007 15:25

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 95917)
Egyszer részt vettem egy párbajban, ahol félóránként random fajt és személyiséget kaptunk.
Nagyon tetszett nekem ez a párbaj és jól éreztem magam.
Ezért javasolnám hogy ha lehetséges a párbaj közbeni random faj és szem. váltás legyen, opcióként választható.
Szeretném még azt is javasolni hogy a randomb párbajbol ki lehesen zárni egyes fajokat, ez azért lenne jó mert aki egy ijen párbajban megkapja a hullát, mindig elég nehéz helyzetbe kerül.

Hogy lehetett megcsinálni egy olyan fél óránként változtó fajú párbajt?
Az első ötlet nem tetszik, mert egy több órás párbajon már felépítesz egy jó kis orit, erre kapsz fél órára hullát és szanaszét lopnak+rengetnek, de a 2. az jó, ha már random, lehessen letiltani ott is fajt

Ati 05-13-2007 15:27

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 95917)
Egyszer részt vettem egy párbajban, ahol félóránként random fajt és személyiséget kaptunk.
Nagyon tetszett nekem ez a párbaj és jól éreztem magam.

Ez egy speciális, egyszeri alkalommal megrendezésre kerülő, zártkörű párbaj volt.

Pool 05-13-2007 15:28

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 95920)
Ez egy speciális, egyszeri alkalommal megrendezésre kerülő, zártkörű párbaj volt.


Én meg hogyhogy nem tudtam róla? :eek:

Gyula 05-13-2007 15:35

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 95920)
Ez egy speciális, egyszeri alkalommal megrendezésre kerülő, zártkörű párbaj volt.


Ez azt jelenti hogy ez a lehetőség nem lesz opcionális?

Gyula 05-13-2007 15:35

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 95922)
Én meg hogyhogy nem tudtam róla? :eek:


Meghívós párbaj volt.

Goldy 05-13-2007 15:36

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 95922)
Én meg hogyhogy nem tudtam róla? :eek:

Tudtál róla, csak zártkörű volt :)

Ati 05-13-2007 15:36

Quote:

Originally Posted by Gyula (Post 95924)
Ez azt jelenti hogy ez a lehetőség nem lesz opcionális?

Jelen pillanatban nincsenek ilyen irányú terveim. (Olyanok se, hogy megadott párbajok mellett végig ott üljek, ahogy az előzőnél tettem. :))

Ez egy teljesen poén párbaj volt, mert épp nagyon ráértem. (Nem igaz, mindegy. :D)

Gyula 05-13-2007 15:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 95927)
Jelen pillanatban nincsenek ilyen irányú terveim. (Olyanok se, hogy megadott párbajok mellett végig ott üljek, ahogy az előzőnél tettem. :))

Ez egy teljesen poén párbaj volt, mert épp nagyon ráértem. (Nem igaz, mindegy. :D)

Hát ezügyben a privi egy gyenge próbálkozás volt :)
Gondoltam azt is hogy nem fog ez a változás egyik naprol a másikra beállni, de úgy látom nem egy elveszett ötlet :)


All times are GMT +1. The time now is 04:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu