Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Szavazás birodalmakban (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1547)

golyoka 03-09-2007 01:09

Szavazás birodalmakban
 
Szerintem jó dolog lenne 5ik szinttől toppig, hogy ha ki lehetne rakni kérdést, h a tagok szavazhassanak (akár névvel, akár névtelenül), hogy igen, nem, vagy tartozkodom...

ezzel háborús helyzetet, vagy akár diplomáciai helyzetet könnyebben megoldani lehessen, de csak ötlet

Deni 03-09-2007 01:12

huuu.. ennek fussál neki sztem még egyszer.. mert akárhányszor is olvasom el, vhogy nem sikerül megértenem, hogy mit is akarsz :rolleyes:
bár lehet h bennem van a hiba :eek:

Wins 03-09-2007 01:13

Ez Valoba jó ötletnek tünik Pl. 1/A ban uj Klántag felvételénél vagy néváltoztatásnál is.

Deni 03-09-2007 01:14

akkor ezek szerint bennem van a hiba, hogy nem értem.. áhhháááám.. :o

Grabi 03-09-2007 01:16

szavazhatnak a szövi/klán jövőjéről. mntről, hadüzikről, szövicsatáról. A-ban kit vesznek fel...


csak ezek mind olyan dolgok, amik elvileg tök normálisan is működniük kéne. attól h neked rossz a vezéred nem kell szabályt módosítani

Wins 03-09-2007 01:16

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 78939)
akkor ezek szerint bennem van a hiba, hogy nem értem.. áhhháááám.. :o

én is 2szer olvastam el:D a lényeg ha olyanesemény van kilátásban mint PL szövi MNT vagy egyszövetség megtámadása lehesen rolla szavazni.

Deni 03-09-2007 01:20

Ebben mondjuk Hüpinek adok igazat :)
egy _normálisan_ működő szövetségben szerintem nincs szükség egy ilyen lehetőségre.. egy láma szöviben meg úgyis mindegy, hogy van ilyen vagy nincs :rolleyes:

u.i.: kb 10. olvasásra megértettem :p korán van még.. vagy késő.. vagy mi...

Kutyuleee 03-09-2007 01:20

ha jól értelmezem leforditom érhetőre. a felvetés az hogy a szövetség vezére irhasson ki szavazást a szövik között, amire 3féle válasz lehetséges, igen , nem tartozkodom. a kérdést irhatja csak ő meg...
nekem teccik, de én ezt csak a klánokra támogatnám.
2indok hogy miért csak oda:
-sztem fölösleges 4fős szövire mert túl nagy erőforrást emésztene fel fölöslegesen...
- nem hiszem hogy 4fős szövben nem tudjátok ezt a fórumon megvitatni. felteszel a kérdést és válaszolnak rá, ennyi
klánnál azért tartom jó ötletnek mert azért egy 10fős klán (főleg ha aktivan fórumozik) szövifórumán sokan lusták kibogozni a válaszokat

Synkel 03-09-2007 04:41

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 78943)
ha jól értelmezem leforditom érhetőre. a felvetés az hogy a szövetség vezére irhasson ki szavazást a szövik között, amire 3féle válasz lehetséges, igen , nem tartozkodom. a kérdést irhatja csak ő meg...
nekem teccik, de én ezt csak a klánokra támogatnám.
2indok hogy miért csak oda:
-sztem fölösleges 4fős szövire mert túl nagy erőforrást emésztene fel fölöslegesen...
- nem hiszem hogy 4fős szövben nem tudjátok ezt a fórumon megvitatni. felteszel a kérdést és válaszolnak rá, ennyi
klánnál azért tartom jó ötletnek mert azért egy 10fős klán (főleg ha aktivan fórumozik) szövifórumán sokan lusták kibogozni a válaszokat


Ezzel szemben ott a vezér, aki dönt a vitás ügyekben. Ha meg rossz a vezér, leváltják őt, és amjd dönt más, erre ma is van lehettőség...

Steve 03-09-2007 10:23

Vicces ötlet, de a vezér az vezér, főleg Aban.


All times are GMT +1. The time now is 17:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu