Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Mitől lesz valaki jobb játékos a többieknél? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1412)

tdomo 02-10-2007 09:19

Mitől lesz valaki jobb játékos a többieknél?
 
Sziasztok

A betegség vs. képzés téma kapcsán felmerült bennem a kérdés, hogy mitől lesz valaki jobb, mint a többiek? Nem hiszem, hogy az, ki mennyit ül a gép előtt olyan sokat számítana, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, mi számít szerintetek.

Kisbér 02-10-2007 09:30

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 72735)
Sziasztok

A betegség vs. képzés téma kapcsán felmerült bennem a kérdés, hogy mitől lesz valaki jobb, mint a többiek? Nem hiszem, hogy az, ki mennyit ül a gép előtt olyan sokat számítana, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, mi számít szerintetek.

Ahogy kuki mondaná a rádió1-ben,
Trippek, trükkök, praktikák :D

Grabi 02-10-2007 09:46

és ki mennyit ül a gép előtt :)

laci 02-10-2007 09:50

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 72740)
és ki mennyit ül a gép előtt :)

Az nem sokat segit, saját tapasztalatból tudom ;)

Grabi 02-10-2007 10:00

ja tényleg...te 24 oras vagy és mégsem tudsz játszani :)

Dragi 02-10-2007 10:04

erre van egy viccem :)

középkorú férfi megkérdi a rendőrt:
-Jó napot uram. Megmondaná hogy juthatok el az Operába?
-Gyakorolni, gyakorolni :)

De amúgy számít ki mennyit ül gép előtt kinek milyen orija van kinek milyen trükkjei stb. :)

laci 02-10-2007 10:22

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 72742)
ja tényleg...te 24 oras vagy és mégsem tudsz játszani :)

Pontositok: éppen hogy én tudok játszani, mert játéknak veszem az egészet, mások meg véres valóságnak :D
Amúgy a témához: először is hasznos a súgó ismerete, utána meg az, amit Dragon vicce mond ;)

Remedy 02-10-2007 11:59

Quote:

Originally Posted by Hüpike (Post 72740)
és ki mennyit ül a gép előtt :)

Quote:

Originally Posted by laci (Post 72741)
Az nem sokat segit, saját tapasztalatból tudom ;)

Ezzel nem ertek egyet, szerintem igen sarkalatos pont az is, hogy ki mennyi idot tud raszanni a hoditora....

monro 02-10-2007 12:05

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 72735)
Sziasztok

A betegség vs. képzés téma kapcsán felmerült bennem a kérdés, hogy mitől lesz valaki jobb, mint a többiek? Nem hiszem, hogy az, ki mennyit ül a gép előtt olyan sokat számítana, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, mi számít szerintetek.

Sztem csakis a tapasztalat. És, hogy mennyit tanulsz a hibáidból :)
Vannak játékosok akik mindent tudnak amit lehet a játékról, de adott szituációban a tapasztalatok hiánya miatt nem tudják meghozni a megfelelő döntést. Késöbb már tisztán látják mit kellett volna tenni. Egyszóval tapasztalat és szituáció kezelő gyakorlat.

Napóleon 02-10-2007 12:11

Quote:

Originally Posted by monro (Post 72759)
Sztem csakis a tapasztalat. És, hogy mennyit tanulsz a hibáidból :)
Vannak játékosok akik mindent tudnak amit lehet a játékról, de adott szituációban a tapasztalatok hiánya miatt nem tudják meghozni a megfelelő döntést. Késöbb már tisztán látják mit kellett volna tenni. Egyszóval tapasztalat és szituáció kezelő gyakorlat.


teljesen egyet értek. na meg van egy pont ahol eljutsz egy bizonyos szintre ahonnan már 80%-ban azzal tudsz jobb lenni h többet vagy gép előtt


All times are GMT +1. The time now is 01:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu