Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Karaván (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3273)

csabi 11-28-2008 00:35

Karaván
 
Sziasztok! :) az a jó ötletem támadt így éjszaka, h mi lenne, ha a karaván nem csak a Szövetségek menüben lenne elérhető, hanem amikor rákattintok vmeik szövimre és látom a Tanácsadók oldalát onnan is lehetne karavánozni? :)
a Levélküldés és a Kristálygömbök alá pont jó lenne, így pár kattintást meg lehetne spórolni és tutira nem rossz helyre megy a karaván, ha látom, h vkinek szüksége van vmire. :)

vityu 11-28-2008 01:17

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 198118)
Sziasztok! :) az a jó ötletem támadt így éjszaka, h mi lenne, ha a karaván nem csak a Szövetségek menüben lenne elérhető, hanem amikor rákattintok vmeik szövimre és látom a Tanácsadók oldalát onnan is lehetne karavánozni? :)
a Levélküldés és a Kristálygömbök alá pont jó lenne, így pár kattintást meg lehetne spórolni és tutira nem rossz helyre megy a karaván, ha látom, h vkinek szüksége van vmire. :)

Belefér. Támogatva, úgyis sokat küldök általában.

Remedy 11-28-2008 02:25

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 198118)
Sziasztok! :) az a jó ötletem támadt így éjszaka, h mi lenne, ha a karaván nem csak a Szövetségek menüben lenne elérhető, hanem amikor rákattintok vmeik szövimre és látom a Tanácsadók oldalát onnan is lehetne karavánozni? :)
a Levélküldés és a Kristálygömbök alá pont jó lenne, így pár kattintást meg lehetne spórolni és tutira nem rossz helyre megy a karaván, ha látom, h vkinek szüksége van vmire. :)

Lehet en nem tudok szamolni, de a regi esetben:

Szovetsegek, Karavan: 2 kattintas.

Mig a Te javaslatodban:
Szovetsegek, Szovi Neve, Karavan: 3 kattintas.

Na most akkor mit is lehetne sporolni? :)

Ebbol kiindulva nekem nem segitene semmit.. :)

Ps: Ha azt nezed, hogy a Te esetedben nem kell beklikkelni kinek kuldod, akkor epp lehet egyenlo a kattintasok szama, de ez esetben sem sporolunk semmit...
Szerintem csak bonyolultabb lenne. :)

Tsobi 11-28-2008 02:44

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 198122)
Lehet en nem tudok szamolni, de a regi esetben:

Szovetsegek, Karavan: 2 kattintas.

Mig a Te javaslatodban:
Szovetsegek, Szovi Neve, Karavan: 3 kattintas.

Na most akkor mit is lehetne sporolni? :)

Ebbol kiindulva nekem nem segitene semmit.. :)

Ps: Ha azt nezed, hogy a Te esetedben nem kell beklikkelni kinek kuldod, akkor epp lehet egyenlo a kattintasok szama, de ez esetben sem sporolunk semmit...
Szerintem csak bonyolultabb lenne. :)


Ha én törpi vagyok és azt mérem fel,hogy az illető szövinek mire lenne szüksége,mit küldjek neki,akkor benn vagyok nála és látom a gömbjét és a tanácsadók oldalát. Így egyből tudnám küldeni neki anélkül,hogy el kelljen kattintanom :) Szerintem gyóó

Dus 11-28-2008 06:11

Szerintem is jó, támogatom...Ha a gömbiket is meg lehet nézni és üzit is onnan lehet küldeni, akkor ezt is lehessen... :)

Tsobi 11-28-2008 12:51

Azt mondjuk nem értem hogy létezhet egy megbeszélések topic szavazás nélkül :p :rolleyes:

Rynok 11-28-2008 12:55

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 198136)
Azt mondjuk nem értem hogy létezhet egy megbeszélések topic szavazás nélkül :p :rolleyes:

A meglátás helyes...:D Amúgy az alapötletet támogatom!

Zoli 11-28-2008 18:21

Nekem sem nehezítené meg a játékomat, de szerintem ez egy plusz legyen, és ne a mostani rendszer helyett.
Úgy támogatom

Debilke 11-28-2008 19:07

Ha lenne szavazás, én akkor sem támogatnám... márpedig azért nem, mert bosszantó, hogy mindenhol és mindenben azt keresik az emberek, hogy mitől lehet kényelmesebb... itt speciel 1-2 kattintásról beszélünk, őszintén, ez annyira megeröltető? Még csak a játékélményt sem növeli, egy újabb kényelmi megoldás... már egy játékban is ennyire el akarunk kényelmesedni?
Nem vagyok maradi, és nem mondom azt, hogy nem kényelmesebb a távirányítón megnyomni egy gombot, ha csatornát szeretnék váltani a TV-n, ahelyett, hogy odarohangálok percenként... de azért mindennek van határa... azt hiszem, hogy 2 kattintásba senki nem hal bele... lassan elvárjuk, hogy az erdő jöjjön be a lakásba, ha friss levegőt akarunk szívni...
elnézést a kifakadásomért :)

Zoli 11-28-2008 19:29

Quote:

Originally Posted by Debilke (Post 198159)
... lassan elvárjuk, hogy az erdő jöjjön be a lakásba, ha friss levegőt akarunk szívni...

Ezt már nem csak elvárjuk, az erdő igenis beköltözött a WC-kbe, a nappaliba, az autóba is..sőt, nem csak az erdő, de az óceán, a friss jázminillat, és az eukaliptusz levelek is jönnek, ha akarjuk :)


All times are GMT +1. The time now is 02:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu