Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Passzív - de aktív országok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2536)

Pepa 12-06-2007 18:59

Passzív - de aktív országok
 
Sziasztok!

Lehet én vagyok béna, de nem találtam választ a következő kérdésre:
Ha nem lépünk be egy országba 2 hétig akkor megáll benne az idő. Nincs rajta varázslat, nem éhezik, nem csökken a morálja akármennyi ütést kap. Ez idáig oké is. Nem hat rá a vihar és szárazság, de az emberlopás igen. A kérdés a következő: bár az emberlopás feltűnik a gömbön, az egységet ugye nem vándorolnak el, mert nem történik kv nála. Az emberhiány miatt elvileg leált épületben lévő egységek számítanak-e védekezésnél?

Seldon 12-07-2007 00:28

Quote:

Originally Posted by pepa (Post 140726)
az egységet ugye nem vándorolnak el, mert nem történik kv nála.

Ha ez tényleg így van, akkor én most tanultam valami újat... Bár bevallom ilyen helyzettel még nem találkoztam :eek:

Grabi 12-07-2007 00:33

ez stimmel. valóban van ilyen helyzet. de a kérdésedre tapasztalati úton nem tudok válaszolni, csak logikailag.
szerintem igen, mert kevesebb ember van és esetleg a torony nem működik, ami okozhat kisebb védelmet.

BigPi 12-07-2007 08:58

Sajnos én már voltam ilyen helyzetben. Azt hittem, hogy szabira raktam az országom és amikor vissza mentem, akkor ért az arcúlcsapás. Az embereim 1/4 maradt meg, csak a barakkok müködtek és a templomok.
Lopni biztosan tudtak egy ideig, mert azzal volt tele az esménylistám. Az ütést nem tudom, mert azzal nem próbálkoztak.
A védelemnél szerintem ugyanazok a szabályok érvényesek ilyenkor is mint normál esetben,csak a müködő épületek vesznek részt.

Arwyl szelleme 12-07-2007 09:56

Tudtommal meg 2 hét után kiesik a pontlistából az ori, így szerintem (!!) hozzá se lehet nyúlni. De tapasztalatom nincs ezügyben. :-)

[HTPA]GeeForce 12-07-2007 10:01

Szerintem sem lehet hozzányúlni miután kiesett a pontlistából. Viszont azt nem tudom, hgoy ez olyan-e mint a szabi, tehát ha kiküldöm a sereget, amíg bent van, de közben kiesik, mert a tulaj nem lép be, akkor mi van? Szerintem akkor számítanak ezek a dolgok. De miután kiesett, utána tuti nem lehet ütés indítani felé. Akkor se ha tudod a sorszámát.

Pepa 12-07-2007 17:44

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 140961)
Tudtommal meg 2 hét után kiesik a pontlistából az ori, így szerintem (!!) hozzá se lehet nyúlni. De tapasztalatom nincs ezügyben. :-)

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 140964)
Szerintem sem lehet hozzányúlni miután kiesett a pontlistából. Viszont azt nem tudom, hgoy ez olyan-e mint a szabi, tehát ha kiküldöm a sereget, amíg bent van, de közben kiesik, mert a tulaj nem lép be, akkor mi van? Szerintem akkor számítanak ezek a dolgok. De miután kiesett, utána tuti nem lehet ütés indítani felé. Akkor se ha tudod a sorszámát.

Miből gpndolom, hogy megállt az idő benne: gömb kv előtt és után: 95 %katimorál 2 nyillal le és 97%-os foglalkoztatottságról -4000-re ment és nem történt semmi, másnap megint gömb és a helyzet ugyan az. -4000 néphiány és a 95% morál 2 nyillal le.

laziga 02-03-2008 10:14

Nem szép dolog ijet ütni de én megtettem azt nem tudom hogy számít-e vagy nem de szerintem nem. mindenestre egyszer régen csunya koromban szövimmel szana szét ütötünk egy ilyen orit le is toltak minket érte rendesen. és ki is vetteék a pont listából.

Dragi 02-03-2008 10:23

Quote:

Originally Posted by laziga (Post 156430)
csunya koromban

Sose voltál szép :)


All times are GMT +1. The time now is 09:43.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu