Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fontos események (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=20)
-   -   2/D-ben csinálni 1/A szerű csoportot (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=220)

hulla 02-11-2006 22:48

2/D-ben csinálni 1/A szerű csoportot
 
sziasztok
elég unalmas a 2/D csopi az állandó saját ütésekkel, felfedezgetésekkel...stb
ennek érdekében szeretnék egy kérdést feltenni:
benne lennétek-e egy 1/A szerű csopi létrehozásában, persze a multis módszerrel:)?
csinálni idézőjeles klánokat, tehát nem épp olyan klánokat mint A-ban /közös raki...stb/
itt is kb 8-10 főből állnának a 'klánok', nyitni minden klánnak 1-1 topikot és beírni h melyik klánban kik vannak, és ütni egymást, nem nézve h barát v. ellenség, csak csatázgatnim poén szinten jó lenne,
aki meg nem akar résztvenni benne az meg lenne 'nemtámadható ország' /persze ha az akciózik vki ellen akkor onnantól az is támadható, független attól h benne van-e nagyobb klánban vagy sem, egyszemélyes klánnak lehetne tekinteni/
klántámadás persze nem lehetséges mert max 4 orit lehet szövibe kötni, de ezt is meg lehet oldani, további ötletek várnék ezzel kapcsolatban, ha nem jó az ötlet akkor szóljatok és Lvetem:)
de ez a játék csak kb 8500 hekiig menne, onnantól meg lehetne lépni, vagy a topköröket várni, vagy akár leüttetni az orid és játszani tovább, de újrázás is megoldás erre:)

Ati 02-11-2006 22:59

Quote:

Originally Posted by hulla
sziasztok
elég unalmas a 2/D csopi az állandó saját ütésekkel, felfedezgetésekkel...stb
ennek érdekében szeretnék egy kérdést feltenni:
benne lennétek-e egy 1/A szerű csopi létrehozásában, persze a multis módszerrel:)?
csinálni idézőjeles klánokat, tehát nem épp olyan klánokat mint A-ban /közös raki...stb/
itt is kb 8-10 főből állnának a 'klánok', nyitni minden klánnak 1-1 topikot és beírni h melyik klánban kik vannak, és ütni egymást, nem nézve h barát v. ellenség, csak csatázgatnim poén szinten jó lenne,
aki meg nem akar résztvenni benne az meg lenne 'nemtámadható ország' /persze ha az akciózik vki ellen akkor onnantól az is támadható, független attól h benne van-e nagyobb klánban vagy sem, egyszemélyes klánnak lehetne tekinteni/
klántámadás persze nem lehetséges mert max 4 orit lehet szövibe kötni, de ezt is meg lehet oldani, további ötletek várnék ezzel kapcsolatban, ha nem jó az ötlet akkor szóljatok és Lfelvetem:)
de ez a játék csak kb 8500 hekiig menne, onnantól meg lehetne lépni, vagy a topköröket várni, vagy akár leüttetni az orid és játszani tovább, de újrázás is megoldás erre:)

MSN-en kerestél. Ha emiatt, akkor hajrá, tessék csinálni. :)

hulla 02-11-2006 23:09

igen emiatt kerestelek:)

Never 02-12-2006 02:38

Sztem jó ötlet,de miért ne lehetne pl. klánraki? :)
Akkor már télleg legyen olyan,mint az A,mert télleg uncsi :)

spok 02-12-2006 07:43

Sztem lehetne még egy szint és ugy meg csinálni A közös raki meg ilyenek se rossz ötlet.:)

Ati 02-12-2006 09:46

Quote:

Originally Posted by spok
Sztem lehetne még egy szint és ugy meg csinálni A közös raki meg ilyenek se rossz ötlet.:)

Kb 10-en vagy 20-an játszotok ott fent, ennyi emberért lényegi módosítások nem fognak történni.

Never 02-12-2006 11:32

A 10,20 ember kicsit túlzás,nem? :)
Vannak 1-2 orisok is,akiket nem számoltál, és akiknek mondjuk jól jönne,hogy van egy gazdag,sokoris klántársuk,aki segít nekik :)

Ati 02-12-2006 12:01

Quote:

Originally Posted by Never
A 10,20 ember kicsit túlzás,nem? :)
Vannak 1-2 orisok is,akiket nem számoltál, és akiknek mondjuk jól jönne,hogy van egy gazdag,sokoris klántársuk,aki segít nekik :)

Wow, ilyen sokan vagytok fent? Ok, van ez valóban 60-70 is, ha nem több. Rég jártam arra. :)

Never 02-12-2006 13:38

Hát látod :)
Vagyis akkor kinek van igaza? :)
Nekem,mint mindig :)
Sztem 60-70 emberért már megérné egy ilyen változást behozni.
Vagy nem? :)

spok 02-12-2006 14:04

Simmán, de sztem mindenki oda igyekszik.És sztem az egy két oris örülne ha egy szép termetes klán tagja lenne:P

sivatagi rohamkukac 02-18-2006 07:02

anarchban az 1/A stílusu csopi az nekem is tetszene :cool:

TM Laci 02-19-2006 18:09

jöhet az ötlet, de szigorúan csak nyártól:))

hulla 02-20-2006 04:32

Quote:

Originally Posted by TM Laci
jöhet az ötlet, de szigorúan csak nyártól:))

sztem is nyártól lenne frankó akkor mindenki jobban ráér:)

evil 02-21-2006 19:25

én is benne lennék:)
2/D-t át lehetne picit alakítani h 1/A stílusba lehessen ott jáccani...
sztem jól működne és nem lenne unalmas

bari 03-20-2006 09:06

Na! Ennek én is örülnék, csak a klánokat sztem úgy kellene kialakítani, hogy ne lehessen 1 klánban, az össz gazdag, profi ori, hanem külön.
Értem ez alatt, Hulla; Never; Mazsi; stb.-stb...bocs akit nem említettem :)
:p

hami 03-21-2006 08:59

Igen egyetértünk:)
Csak ne a nagyok legyenek 1 db klánban:)

laziga 03-25-2006 16:51

szerintem se rossz az ötlet:)
 
Azt meg belehet határolni hogy egy klanhoz max hány ori tartozhat:)

Goold 04-09-2006 15:04

jo ötletnek tartom énis.
 
Szerintem is jo ötlet,legalább lene egy kiss élet a csopiba, :D

TM Laci 07-25-2006 20:30

és akkor mi a végeredmény? már nyár van, tessék változtatni:)

Never 07-25-2006 20:37

Ati sajna megmondta, hogy pár ember miatt nem fog ekkora változást behozni :)

TM Laci 07-26-2006 06:35

De azóta már nem csak 60 70 emberke van. Mostmár eléggé megnőtt a számunk...:cool:

Never 07-26-2006 14:02

Hát ha gondolod,csinálj egy ilyen topicot a javaslatokhoz.De sztem egyből át lesz rakva a az elvetett ötletekhez :)

Arwyl szelleme 07-27-2006 09:14

Ati (és persze többiek, de elsősorban Ati :) ) Mi lenne, ha erre az ötletre lenne külön anarchban is "1/A" csoport? Persze mivel a multi engedélyezett, ennek csak úgy látom értelmét, hogy 1 embernek csak 1 klánban lehetne országa (de ott akár mind a 10 az övé lehet). Így (talán!) el lehetne kerülni mindazt ami most 2/D-ben van, hogy önütéssel felmenni az égig. Persze lehetne itt is multizni klánszinten is, de szerintem nehezebb lenne (mivel tulajdonképpen korlátozva van 1 ember 10 orira és a minél több figyelés miatt talán nem is érdemes 1 embernek vinnie egy egész klánt.)

director 07-27-2006 21:42

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme
Ati (és persze többiek, de elsősorban Ati :) ) Mi lenne, ha erre az ötletre lenne külön anarchban is "1/A" csoport? Persze mivel a multi engedélyezett, ennek csak úgy látom értelmét, hogy 1 embernek csak 1 klánban lehetne országa (de ott akár mind a 10 az övé lehet). Így (talán!) el lehetne kerülni mindazt ami most 2/D-ben van, hogy önütéssel felmenni az égig. Persze lehetne itt is multizni klánszinten is, de szerintem nehezebb lenne (mivel tulajdonképpen korlátozva van 1 ember 10 orira és a minél több figyelés miatt talán nem is érdemes 1 embernek vinnie egy egész klánt.)

bár nem vagyok egyátalán anarchban, ez az ötlet nagyon tetszik

vonos82 08-05-2006 19:21

És ha valaki ezt megszegi, mi történik vele? Áthelyezik? :D

Szerintem az anarchot így nem lehet szabályozni, de ez csak az én véleményem, vannak itt okosabbak is.

Szecsa 08-08-2006 00:40

Esetleg lehessen valtoztatni, hogy vki felleb 1/... -ba (ami anarch 1/A) vagy lefordul? :)

Steve 09-30-2006 21:06

Quote:

Originally Posted by hulla (Post 5747)
sziasztok
elég unalmas a 2/D csopi az állandó saját ütésekkel, felfedezgetésekkel...stb
ennek érdekében szeretnék egy kérdést feltenni:
benne lennétek-e egy 1/A szerű csopi létrehozásában, persze a multis módszerrel:)?
csinálni idézőjeles klánokat, tehát nem épp olyan klánokat mint A-ban /közös raki...stb/
itt is kb 8-10 főből állnának a 'klánok', nyitni minden klánnak 1-1 topikot és beírni h melyik klánban kik vannak, és ütni egymást, nem nézve h barát v. ellenség, csak csatázgatnim poén szinten jó lenne,
aki meg nem akar résztvenni benne az meg lenne 'nemtámadható ország' /persze ha az akciózik vki ellen akkor onnantól az is támadható, független attól h benne van-e nagyobb klánban vagy sem, egyszemélyes klánnak lehetne tekinteni/
klántámadás persze nem lehetséges mert max 4 orit lehet szövibe kötni, de ezt is meg lehet oldani, további ötletek várnék ezzel kapcsolatban, ha nem jó az ötlet akkor szóljatok és Lvetem:)
de ez a játék csak kb 8500 hekiig menne, onnantól meg lehetne lépni, vagy a topköröket várni, vagy akár leüttetni az orid és játszani tovább, de újrázás is megoldás erre:)

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 5750)
MSN-en kerestél. Ha emiatt, akkor hajrá, tessék csinálni. :)

Quote:

Originally Posted by Never (Post 5764)
Sztem jó ötlet,de miért ne lehetne pl. klánraki? :)
Akkor már télleg legyen olyan,mint az A,mert télleg uncsi :)

Na tehát így indult, sokaknak tetszett az ötlet de igencsak részletezésre szorulna:)
Van vkinek használható konkrét ötlete?

Arwyl szelleme 10-02-2006 14:04

szerintem egy teljesen új csopit kellene anarchba, ami kopp ugyan olyan mint az 1/A. Lehet multizni, de 1 embernek csak 1 klánban lehetnek orijai. Akár mind a 10 is 1 kézben lehetne. Más klánban lévő oriba nem lehetne belépni! Szűrve lenne, és ha mégis belép visszakerül Y-ba az az ori amibe belépett.
Viszont SZK-n lehetne mindenkinek még plussz orija,de ide is csak ő léphet be. Ezekkel az orikkal lehetne taktikázni, "ráállni" más klánokra, raktárnak használni, ha még van piaca utalni.

Szerintem így hatalmas taktikázások mennének! De mindenképp fontos hogy 1 embernek csak 1 klánban lehessenek orijai!

Ati 10-02-2006 14:08

Quote:

Originally Posted by Arwyl szelleme (Post 33346)
Szerintem így hatalmas taktikázások mennének! De mindenképp fontos hogy 1 embernek csak 1 klánban lehessenek orijai!


És ha ez nem így van, akkor megy a... nagyon-anarch csoportba! :D

Never 10-02-2006 14:28

Az miért lenne jó,hogy 1 embernek csak 1 klánban?
Ha nekem van fent 20 orim,akkor 10ből csinálok egy klánt,a másik 10 orimmal mit kezdek? :)

Arwyl szelleme 10-02-2006 14:33

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 33347)
És ha ez nem így van, akkor megy a... nagyon-anarch csoportba! :D

Ahogy írtam, egyszerű: megy vissza Y-ba és kész.

Arwyl szelleme 10-02-2006 14:41

Quote:

Originally Posted by Never (Post 33348)
Az miért lenne jó,hogy 1 embernek csak 1 klánban?
Ha nekem van fent 20 orim,akkor 10ből csinálok egy klánt,a másik 10 orimmal mit kezdek? :)

Azért, mert itt is az lenne hogy önütéssel felmennének az égig. De ha nincs melletted másik 10 saját klánod aki védje a hátad kapásból nem 70% házas orikat csinálsz. Én most a játék érdekessége miatt ajánlottam ezt és nem azt vettem figyelembe hogy 500k hekiig felmenjenek egyes sok oris emberek. Utánna ott unatkozzanak.

Never 10-02-2006 14:58

Végülis nekem teccene,úgy is,hogy 1 ember csak 1 klánban,de sztem ilyen nem lesz :)
Bár belőlem most a pesszimizmus beszél :)

Arwyl szelleme 10-02-2006 15:02

Quote:

Originally Posted by Never (Post 33351)
Végülis nekem teccene,úgy is,hogy 1 ember csak 1 klánban,de sztem ilyen nem lesz :)
Bár belőlem most a pesszimizmus beszél :)


Ati: érdemes erről beszélni vagy ne is erőltessük magunkat úgysem lesz ilyen?

Szecsa 10-02-2006 15:13

En nekem tetszenek :)
De 2 ember lehet 1 klanban? :)
Tehat ha nekem van 5 orim, meg masnak is van 5 orija, akkor csinalhatunk egy 10 fos klant?

Steve 10-02-2006 16:17

Nekem is tetszik az ötlet, hogy többen összeállhatnak 1 klánba+ lehetnek táporijaik. De szerintem az anarh lényege a legális multi, amiben az is benne van hogy haver orijait nézegeted. Namost akkor meg ne legyen ilyen korlát, legyen max elvi megállapodás bizonyos dolgokról, aztán kiderül mennyire intelligens a társaság:)

Never 10-02-2006 16:53

Ööö sztem ilyen dolgokra ne alapozzunk,csak vita lenne belőle :)

Steve 10-02-2006 16:57

mind1, akkor is több esély lenne az egyszem Ds orimnak 9másik sorstársammal, mint így egyedül...

Szecsa 10-02-2006 17:01

Ezt alairom en is :)
S legalabb lenne ertelme par szaz k hekis termeloknek :)

Arwyl szelleme 10-03-2006 09:19

Quote:

Originally Posted by Szecsa (Post 33354)
En nekem tetszenek :)
De 2 ember lehet 1 klanban? :)
Tehat ha nekem van 5 orim, meg masnak is van 5 orija, akkor csinalhatunk egy 10 fos klant?

Így van, végül akár 10 ember is lehetne 1-1 orival a klánban.
Persze nem muszáj ezt azzal a korláttal hogy 1 ember max 1 klánban lehet benne, de kis idő múlva ugyan az lesz itt is mint most 2/D-ben. Pár ember felhozza a saját 100-200 oriját, azt szétdobálja 10-20 klánba és megy az önütögetés a végtelenségig. Emiatt ajánlottam az 1 ember 1 klán szabályt.
Az hogy SZK-ban lehetne mindenkinek még annyi orija amennyit akar szerintem külön jó dolog.
Volt ilyen kérdés hogy mit kezdjen az SZK-s orikkal.
Én tudnék mit kezdeni pl. 5db 70% barakkos orkkal amiben bent van a sereg folyamatosan hisz nem kell etetni őket SZK-n...
Esetleg 50 db olyan orival amiben 4miliárd van és véletlenül ez az 50 ori felszedni az íjakat a piacról amikor támad a klánom...


All times are GMT +1. The time now is 20:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu