Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4320)

Sequator 11-14-2013 12:16

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 306162)
Ha már itt tartunk, a 3xos katonagyilok senkiben nem kelt aggályokat? Pláne egy egységhiányos piacon tud nagyon gyilkos lenni.

De! Azért is írtam a példát 4-5k pontról most le lehet szedni a 6-7% egységet, erősítés után 18-21% pl. íjat lehet legyilkolászni.... drága katona árak esetén elég durva. Épp ezért mondtam hogy nem hiányzik emellé, hogy a bankokkal is butítani kelljen az orit.

Sequator 11-14-2013 12:28

Quote:

Originally Posted by Pacsi (Post 306161)
továbbra sem hiszem, hogy sok feles fog szaladgálni 2B-ben

Szerintem lesznek, még A-ban is. Nagyon jó support orit lehet belőle csinálni majd, pl. csak képzeld el ahogy 50% készültséggel legyilkolja az íjaid, a másik 47%-kal meg kitekiz... mindezt a szövi- vagy klántárs seregének beérkezése előtt, közben meg azt hiszed, hogy simán véded aztán jön a piros :rolleyes:

Pacsi 11-14-2013 12:34

Ha a cél az, hogy a feljebbi csoportokban legyenek félelfek nem lehetne esetleg szintenként erősíteni a tulajdonságaikat hasonlóan a hullákhoz?

Akkor legalább a kezdők meg lennének kímélve.

Pacsi 11-14-2013 12:55

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 306163)
A morálnöveléshez egyetlen dolog kell: sikeres legyen a csata. Lopásnál viszont nem mindegy, hogy 2 aranyat hoz valaki lopásonként, vagy 10ezret. Itt már mérlegelni kell, hogy mivel jársz jobban.

Mérlegelni fogja a haszon és az esetleges megtorlás tükrében, tehát a kicsit megerősödött, de még nem túl profi játékosok lesznek az elsődleges célpontok. Ha meg nincs ilyen akkor a sok kicsi sokra megy elve érvényesülhet.

none 11-14-2013 14:42

Quote:

Originally Posted by Sequator (Post 306165)
Szerintem lesznek, még A-ban is. Nagyon jó support orit lehet belőle csinálni majd, pl. csak képzeld el ahogy 50% készültséggel legyilkolja az íjaid, a másik 47%-kal meg kitekiz... mindezt a szövi- vagy klántárs seregének beérkezése előtt, közben meg azt hiszed, hogy simán véded aztán jön a piros :rolleyes:

Ez aztán tényleg reális lehetőség:D
Mennyin 2k hekin? mert 4k felett első célpont lesz a feles.. aki meg együtt tud mozogni a klántársával, mindig előnyben lesz.. ez a katit leölöm kv előtt most is megoldható, mégis elég ritkán fordul elő..
Nagy hekin meg, mikor már 50-100k-t kell fokozni az ütéshez nem gondolod, hogy kétszer annyit fog valaki fokozni egy kis katigyilkolásért.. :)

none 11-14-2013 14:44

Quote:

Originally Posted by Pacsi (Post 306166)
Ha a cél az, hogy a feljebbi csoportokban legyenek félelfek nem lehetne esetleg szintenként erősíteni a tulajdonságaikat hasonlóan a hullákhoz?

Akkor legalább a kezdők meg lennének kímélve.

Ezt már leírta Ati (szerintem a nyitóhsz-re válaszul), hogy az a hulla sajátossága más fajnak nem lesz ilyen.. :)

Sequator 11-14-2013 14:49

Quote:

Originally Posted by none (Post 306168)
ez a katit leölöm kv előtt most is megoldható, mégis elég ritkán fordul elő..

Ha 3x hatékonyabb lesz és még 50%ot tekizni is tud utána, nem lesz az olyan ritka a változtatások után :) De igazából ezzel nincs is bajom. Ami nem tetszik az a területes bankvédelem...

Pacsi 11-14-2013 14:49

Quote:

Originally Posted by none (Post 306169)
Ezt már leírta Ati (szerintem a nyitóhsz-re válaszul), hogy az a hulla sajátossága más fajnak nem lesz ilyen.. :)

Oké! Csak azért hoztam fel, mert 5ik szinten a 10% körüli félelf nem kevés. Tudom, hogy egy másik fórum témája az új játékosok becsalogatása, de ide is kívánkozott egy megjegyzés erről. Szerintem érdemes a mások játékára gyakorolt hatást is mérlegelni a félelf erősítésénél.

none 11-14-2013 14:50

Quote:

Originally Posted by Pacsi (Post 306167)
Mérlegelni fogja a haszon és az esetleges megtorlás tükrében, tehát a kicsit megerősödött, de még nem túl profi játékosok lesznek az elsődleges célpontok. Ha meg nincs ilyen akkor a sok kicsi sokra megy elve érvényesülhet.

Vagy inkább írat tekit gnómmal, mert többet összehoz, mint kezdőktől lopva napi 1 millát:D
Persze lesz (most is van) olyan, hogy valaki kezdőket lopja, de, hogy ez extrémen el fog szaporodni, ha a feles megerősödik, az elég valószínűtlen.. aki eddig nem választotta a felest, az a kezdők lelopása miatt tuti nem fogja beválasztani.. :)

none 11-14-2013 14:57

Quote:

Originally Posted by Pacsi (Post 306171)
Oké! Csak azért hoztam fel, mert 5ik szinten a 10% körüli félelf nem kevés. Tudom, hogy egy másik fórum témája az új játékosok becsalogatása, de ide is kívánkozott egy megjegyzés erről. Szerintem érdemes a mások játékára gyakorolt hatást is mérlegelni a félelf erősítésénél.

A 9,1% szerintem nem sok.. félelf a két tolis faj egyike.. plusz össz 8 faj van.. tehát a 12,5% alatti azt jelenti, hogy átlag alatti:)
(arról nem beszélve, hogy sokszor a kezdők választják be akik csak véletlen böknek rá egy fajra.. plusz ott az elhagyott orik is ötödiken..:))
5. szinten emlékeim szerint az átlagos pénz valami 40 milla körüli volt, vagy valami ilyesmit írt anno Ati..:) tehát nem igazán fogja az 5. szintet borítani ez a változás, sokkal inkább magasabb szinteken jelent változást..


All times are GMT +1. The time now is 16:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu