Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4320)

-Ricsi- 08-31-2010 22:08

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261862)
Akkor már inkább az, hogy ne fáradjanak el 50%-nál. Igy többször lopnak, de egyre gyengébbek ugyi...


Eddig ez a legjobb (nem A-ra).

Még a TK nyitására lehetne valami kedvezmény, mert az elég készüli gyilkos egy mf-nek.
A bankos téma is jó.

[HTPA]GeeForce 08-31-2010 22:17

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 262312)
Ezeket sem látom indokoltnak. A tolvajlás nem szép dolog ...

A tömegmészárlás, és a pusztítás sem az.
Az pedig sajnos tény, hogy a tolvaj tipusú országok totál háttérbe szorultak. Fentebbi szinteken a 10k pontérték + könnyű üthetőség, stb miatt, alsó szinteken (5. 4.) mert nincs értelme ártózni, mert semmit nem ér, lopni meg nincs mit. (nem az a baj, hogy a piacon lecsökkent a cuccok értéke, hanem hogy nincs mit lopni, és aránytalanul durván vannak a minimális - szinte létfenntartó - lopások is megtorolva)

Kihalófélben van a tolvajlás, pedig a játék egy fontos eleme - volt.

Pool 08-31-2010 22:26

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 262359)
A tömegmészárlás, és a pusztítás sem az.
Az pedig sajnos tény, hogy a tolvaj tipusú országok totál háttérbe szorultak. Fentebbi szinteken a 10k pontérték + könnyű üthetőség, stb miatt, alsó szinteken (5. 4.) mert nincs értelme ártózni, mert semmit nem ér, lopni meg nincs mit. (nem az a baj, hogy a piacon lecsökkent a cuccok értéke, hanem hogy nincs mit lopni, és aránytalanul durván vannak a minimális - szinte létfenntartó - lopások is megtorolva)

Kihalófélben van a tolvajlás, pedig a játék egy fontos eleme - volt.

Amíg ez fennáll, addig nem sok értelme van erősíteni, főleg nem úgy, hogy A-ban használható legyen. Ha kell egy éplista, akkor egy ori 18 kör alatt (9 kocsmázás-9 vissza, ha ork építész, máris 12) megoldja

[HTPA]GeeForce 08-31-2010 22:32

Akkor a feles faji specifikációiba bele kéne venni, hogy ő egyedül ne 10k, hanem 30k pontértékre tudjon ellopni.

Bár szerintem a 3. és a 2. szinten 10k pontértéken belül is lehetne működni, ha egy kicsit használhatóbb lenne. (Mivel nem 1/A specifikus a topic.)

De az A-s használhatóságán sokat dobna, ha 30k pontra tudna ellopni.

Akár úgy is, hogy
5. szinten 10k pont é. kül.
4. szinten 15k pont é. kül.
3. szinten 20k pont é. kül.
2. szinten 25k pont é. kül.
1. szinten 30k pont é. kül.
!?

Pool 08-31-2010 22:40

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 262363)
Akkor a feles faji specifikációiba bele kéne venni, hogy ő egyedül ne 10k, hanem 30k pontértékre tudjon ellopni.

Bár szerintem a 3. és a 2. szinten 10k pontértéken belül is lehetne működni, ha egy kicsit használhatóbb lenne. (Mivel nem 1/A specifikus a topic.)

De az A-s használhatóságán sokat dobna, ha 30k pontra tudna ellopni.

Akár úgy is, hogy
5. szinten 10k pont é. kül.
4. szinten 15k pont é. kül.
3. szinten 20k pont é. kül.
2. szinten 25k pont é. kül.
1. szinten 30k pont é. kül.
!?

Azért egy nagyfős csoportban (pl. B) elég gáz lenne egy tolvajkodás 20k pontról, de 10 körről...
Ezt nehéz lenne már kivédeni, a feles meg röhögne a markába, főleg, ha szövis, még ütni sem lehet...
Gondolom, emiatt is lett a 10k, hogy ugyan már jöjjön közelebb, ha baszakodni akar...
Én ilyen értéknövelést nem támogatok.

Tsobi 08-31-2010 22:41

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 262363)
Akkor a feles faji specifikációiba bele kéne venni, hogy ő egyedül ne 10k, hanem 30k pontértékre tudjon ellopni.

Bár szerintem a 3. és a 2. szinten 10k pontértéken belül is lehetne működni, ha egy kicsit használhatóbb lenne. (Mivel nem 1/A specifikus a topic.)

De az A-s használhatóságán sokat dobna, ha 30k pontra tudna ellopni.

Akár úgy is, hogy
5. szinten 10k pont é. kül.
4. szinten 15k pont é. kül.
3. szinten 20k pont é. kül.
2. szinten 25k pont é. kül.
1. szinten 30k pont é. kül.
!?

Semmiképp nem támogatom, hogy egy feles akár 600 hekivel alacsonyabbról vegzálhasson kénye-kedve szerint.

Pool 08-31-2010 22:49

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 262365)
Semmiképp nem támogatom, hogy egy feles akár 600 hekivel alacsonyabbról vegzálhasson kénye-kedve szerint.

Bizony, engem csak ne vegzálgasson senki :)
Ha meg igen, jöjjön már közelebb, hogy én meg visszavegzálhassam :)

[HTPA]GeeForce 08-31-2010 22:51

Kíváncsi volnék egy 600 hekis különbségnek a hatásfokára. 1%? 2%?

Azt már látom, hogy bárki bármit mond, az vagy felesleges, vagy kivitelezhetetlen, vagy marhaság.

Viszont kb másfél év múlva maga a félelf faj lesz felesleges, mert senki sem fogja választani, mert haszontalan lesz. Nem lesz értelme. Nem tudom, az kinek lesz jó... (mármint az 1/A topján, meg az orkokon kívül)

[HTPA]GeeForce 08-31-2010 22:54

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 262371)
Bizony, engem csak ne vegzálgasson senki :)
Ha meg igen, jöjjön már közelebb, hogy én meg visszavegzálhassam :)

Ezzel semmi gond nincs, ha lennének normális arányok.
De nincsenek.

odamegyek neked egy felessel 0 pontértékre is vegzálni.
és?
tekit nem tudok lopni, mert nem tartasz bent. max 10k-t. abból kb 2-3kt tudok elvinni. hú. mekkora vegzálás.
pénzt se tudok lopni, mert 10-15 bankkal levéded teljesen.
rúnát se tudok, mert általában az is piacon van tartva.

vagy rádgyújtom a házaidat. cserébe te bepusztítasz. nekem sokkal nagyobb lesz a veszteségem, mert a pusztítás sokkal magasabb hatásfokú, főleg, hogy te azt 4 körönként tudod csinálni, nekem meg ha leviszem 50 alá a készültséget, sokkal több kör, mire újra 100-on van.
tehát rövid és hosszú távon is aránytalanul gyengébb a félelf.
0 pontértékkülönbségről is!

a varigyilkolásnál is sokkal erősebb a mészár.
főleg, hogy azt is 4 körönként tudod csinálni, nekem meg regenerálódnom kell.

aránytalanul gyenge a félelf. - nyilván ez sose lesz elismerve.

az elfet már sikerült tönkretenni. most végignézhetjük, amint a feles is elsatnyul nemsokára.

szerintem ez nem használ a játék színességének...
:(

Tsobi 08-31-2010 22:57

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 262374)
a varigyilkolásnál is sokkal erősebb a mészár.
főleg, hogy azt is 4 körönként tudod csinálni, nekem meg regenerálódnom kell.

aránytalanul gyenge a félelf. - nyilván ez sose lesz elismerve.

Ha a felesnek nincs annyi sütnivalója, hogy elbontson a fenébe, akkor meg is érdemli. De Neked magyarázzam, Hűű? :)


All times are GMT +1. The time now is 22:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu