Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1A események (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=368)

Killer 08-18-2008 14:55

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187221)
Hirtelen mekkora erkölcscsősz lett a Gárdiból... változnak az évszakok :)

mióta nem iszik teljesen megváltozott:D:D:D

Stoky(Gárdi) NEXUS 08-18-2008 14:57

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187221)
Hirtelen mekkora erkölcscsősz lett a Gárdiból... változnak az évszakok :)

sose szeretem az ilyet és mostse csak ennyi :p

Stoky(Gárdi) NEXUS 08-18-2008 14:57

Quote:

Originally Posted by taszi (Post 187223)
mióta nem iszik teljesen megváltozott:D:D:D

na majd holnap xD

Északföld 08-18-2008 14:59

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187218)
Minden más szituban énis ezt mondanám, de most szerintem más a helyzet. szabály az szabály, DE: ott ki fog hiénázni? Ki nem tudja a két klánból ezeket? :)

Tibi..nah ne már. :D:D:D hány orit soroljak föl neked a régi klánunkból vagy Baleee régi klánjából vagy a Sharky klánból?? Sőt még Kacsa klánjából is van a környéken ori. ;)

Steve 08-18-2008 15:10

Quote:

Originally Posted by Északföld (Post 187230)
Tibi..nah ne már. :D:D:D hány orit soroljak föl neked a régi klánunkból vagy Baleee régi klánjából vagy a Sharky klánból?? Sőt még Kacsa klánjából is van a környéken ori. ;)

Nézd én csak a tisztességes játékot ismerem, most az hogy hány ori belépője pihen ott fenn, az a ti dolgotok, és nemis tartozik ehhez a témához, legalábbis NAGYON remélem ;)

Hege 08-18-2008 18:25

Quote:

Originally Posted by dzso (Post 187145)
elsők lettek úgy, hogy még csak kláncsatát sem voltak hajlandók bevállalni... ez így nem nagy eredmény ;)

2008-08-17 13:19:09
ZeroNexus (#322340) Elloptak 93 bála ételt, 0 tábla agyagot, 8 öl fát, 0 mázsa követ, 0 fémrögöt, 8 fegyvert és 0 drágakövet!

Lenne még mit másolnom...

Gondolom te ezt tartod eredménynek. Mondjuk ez fájt a legjobban amit elkövettél ellenem. :D :D Jah és mi a seregünket mindig földért küldtük ki! ;)

Északföld 08-18-2008 18:44

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187235)
Nézd én csak a tisztességes játékot ismerem, most az hogy hány ori belépője pihen ott fenn, az a ti dolgotok, és nemis tartozik ehhez a témához, legalábbis NAGYON remélem ;)

Persze ez így van ,csak ne mondj akkor olyat, hogy nincs SZK ori, aki bármikor visszajöhet és üthet. emlékeszel még a 13City nevű orira és a klánjára? :) Azon csodálkozom, hogy ezt nem tette meg és nem lett nevető 3. fél a dologban.:)

Északföld 08-18-2008 18:49

Quote:

Originally Posted by Hege (Post 187265)
2008-08-17 13:19:09
ZeroNexus (#322340) Elloptak 93 bála ételt, 0 tábla agyagot, 8 öl fát, 0 mázsa követ, 0 fémrögöt, 8 fegyvert és 0 drágakövet!

Lenne még mit másolnom...

Gondolom te ezt tartod eredménynek. Mondjuk ez fájt a legjobban amit elkövettél ellenem. :D :D Jah és mi a seregünket mindig földért küldtük ki! ;)

Hege, teljesen jól csináltátok amit csináltatok, abszolút nincs vele baj, ha Atinak ez a szabály így megfelel, akkor azt kell mondjam ügyesen kihasználtátok a játék adta lehetőségeket.
Viszont ha már bemásolsz ide egy akciót, bemásolhatnád azokat is mikor azt írja ki hogy "X millió egység elhagyta a seregedet"...:D Erre pld kiváncsi lennék, hogy hány ország össz haderejét jelentené. :)

Gyula 08-18-2008 19:03

Quote:

Originally Posted by dzso (Post 187145)
elsők lettek úgy, hogy még csak kláncsatát sem voltak hajlandók bevállalni... ez így nem nagy eredmény ;)

Tényleg? Nem tudom akkor ki menekült ki szk-ra a csata elöl a Biges orik?
Nem kell a demagóg duma és nem kell megmagyarázni semmit se. Te itt a fórumon akarod megnyerni a játékot, nem itt kellene. A játékban kellett volna bizonyitani.

Másrészt nem kell ferditeni a tényeket, és nem kell lázadni az alkalmazott stratégia ellen, nektek is volt lehetőségetek egységet gyüjteni és alkalmazni az elfokozást sikeresen. Idéznék egy nagy klasszikust, ha nem értesz egyet a játék szabályaival akkor nem kötelező játszani.

Az a baj, hogy ti úgy gondoljátok szerintem, hogy az első hely alanyi jogon jár nektek. Nem igy van, meg kell érte küzden.

Hege 08-18-2008 19:08

Quote:

Originally Posted by Északföld (Post 187269)
Hege, teljesen jól csináltátok amit csináltatok, abszolút nincs vele baj, ha Atinak ez a szabály így megfelel, akkor azt kell mondjam ügyesen kihasználtátok a játék adta lehetőségeket.
Viszont ha már bemásolsz ide egy akciót, bemásolhatnád azokat is mikor azt írja ki hogy "X millió egység elhagyta a seregedet"...:D Erre pld kiváncsi lennék, hogy hány ország össz haderejét jelentené. :)

Délelőtt érzésem szerint láthattad a saját fontosaidban is, csak kicsiben. :) Bár én okkal szoktam fokozni.

A lopást csak azért másoltam be, mert éppen az firtatja az eredményeinket, aki tök logikátlan dolgokat mívelt idáig. Bár meglehet indokolni, h biztos szükségetek volt a nyersire. Mondjuk... így már értem a 3 millás aranylopásokat is. :D


All times are GMT +1. The time now is 09:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu