Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Charmed (Bűbájos Boszorkák) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=52)

lll 01-26-2006 21:26

Charmed (Bűbájos Boszorkák)
 
Minden ami Charmeddel kapcsolatos!

Én Alyssa Milano-t szeretem a legjobban, nemcsoda, hogy az orim neve Alyssa Miláno:) véletlenül elgépeltem amikor regiztem az orit, mert á betüt írtam a Milano -nál:cool:

godgod2 01-26-2006 22:40

Quote:

Originally Posted by lagen
Minden ami Charmeddel kapcsolatos!
Én Alyssa Milano-t szeretem a legjobban, nemcsoda, hogy az orim neve Alyssa Miláno:) véletlenül elgépeltem amikor regiztem az orit, mert á betüt írtam a Milano -nál:cool:

Az tény hogy jó csajok játszanak a sorozatban:) De inkább a Csillagkapu.:)

lll 01-26-2006 23:10

Quote:

Originally Posted by godgod2
Az tény hogy jó csajok játszanak a sorozatban:) De inkább a Csillagkapu.:)


de én nem csak a jó csajok miatt nézem már azóta amikor leadták 2001-ben aszem az első részt, hanem azért is, mert jó története van:)

godgod2 01-26-2006 23:25

Quote:

Originally Posted by lagen
de én nem csak a jó csajok miatt nézem már azóta amikor leadták 2001-ben aszem az első részt, hanem azért is, mert jó története van:)

Nem tudom. Engem valahogy nem fogott meg a sztori. Bár láttam pár részt,mert a haverjaim 1 része mindig nézte.

Gyötrelem 01-27-2006 06:26

Quote:

Originally Posted by lagen
de én nem csak a jó csajok miatt nézem már azóta amikor leadták 2001-ben aszem az első részt, hanem azért is, mert jó története van:)

Én inkább az effektek miatt nézem. Némelyik meglepően jó. A történet felejtős. Van 3 "szingli", akik közül egy mindig külön utat akar magának, ami persze szögesen ellentétes a közösséghez tartozás elvével. Persze a másik kettő egyből neki áll kükeményen aggódni. /esetleg apa, vagy nagymama komplexus/ És akkor megjelenik a NAGY RETTENETES ellen /daemon/, aki azt yoool keresztbe tesz. Innentől következik egy fertály óra görcsölés az ügyön / ami jól mutatja a forgatókönyv iró életképtelenségét/ , majd eztkövetően egy Húsvéti locsoló felolvasásával hipp-hopp megoldódik minden, meg van mentve a világ populációjának lelkiüdve... No comment. De az effektek királyak....:cool:

godgod2 01-27-2006 07:55

effekt
 
Quote:

Originally Posted by Gyötrelem
Én inkább az effektek miatt nézem. Némelyik meglepően jó. A történet felejtős. Van 3 "szingli", akik közül egy mindig külön utat akar magának, ami persze szögesen ellentétes a közösséghez tartozás elvével. Persze a másik kettő egyből neki áll kükeményen aggódni. /esetleg apa, vagy nagymama komplexus/ És akkor megjelenik a NAGY RETTENETES ellen /daemon/, aki azt yoool keresztbe tesz. Innentől következik egy fertály óra görcsölés az ügyön / ami jól mutatja a forgatókönyv iró életképtelenségét/ , majd eztkövetően egy Húsvéti locsoló felolvasásával hipp-hopp megoldódik minden, meg van mentve a világ populációjának lelkiüdve... No comment. De az effektek királyak....:cool:

Ja az effektek valóban nem rosszak, Nem tom lehet hogy scifi függő vagyok vagy mi,de a Csillagkapú effektje-i azé jobbak. Szerintem. Meg ott sztori is van:D .

Cassandra 01-27-2006 19:44

God, lehet, hogy most egy világ dől össze benned, de nekem tetszett ez a bugyuta kis sorozat, igaz nem kaptam sírógörcsöt, ha egy-egy részről lemaradtam:)
Bár tény hogy a Csillagkapu jobb:rolleyes:

Ati 01-27-2006 19:49

Quote:

Originally Posted by Cassandra
Bár tény hogy a Csillagkapu jobb:rolleyes:

Hajrá Csillagkapu Atlantisz! :)

Szerintem a Boszik aranyos kis délutáni bambulós film, azt hiszem most a Csillagkapu előtt van, vagy valami más sorozat előtt, amit nézni szoktam, a végét mindig bekapcsolom, amikor megmentik a világot. :) Kell ez is. :)

Békés 01-27-2006 20:00

Lassan az lessz ,hogy a boszik elkezdik és a Csk-1 befejezi:)
DDD

de nálam is a Csillagkapu a nyerő.

lll 01-27-2006 23:05

Quote:

Originally Posted by Ati
Hajrá Csillagkapu Atlantisz! :)

Szerintem a Boszik aranyos kis délutáni bambulós film, azt hiszem most a Csillagkapu előtt van, vagy valami más sorozat előtt, amit nézni szoktam, a végét mindig bekapcsolom, amikor megmentik a világot. :) Kell ez is. :)

én mind a két sorozatot szoktam mondjuk nézni:) de jobban szeretem akkor is a Charmedet!!! Alyssa Milano


All times are GMT +1. The time now is 16:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu