Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Tolvaj, Varázsló személyiségek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3931)

Dragi 11-24-2009 21:02

Tolvaj, Varázsló személyiségek
 
Nos mint a címben kiderül én nem új személyiségeket javasolnék, csupán hozzányúlnék 2 régi meglévőhöz. :)
Remélem nem leszek nagyon lehurrogva :)

Szóval arra gondoltam hogy mi lenne ha a Tolvaj illetve Varázsló személyiségek nem csak adnának +1 %-ot hanem elvennének is mégpedig attól aki lop vagy éppen varázsol de csak 1%-t
pl. Tegyük fel van egy hadis ori tolvaj személyiséggel egy tolis elkezdi lopkodni és minden lopás +1%-al többe kerül neki, szerintem nem egy nagy erősítése a tolvajnak illetve varázslónak de talán hasznosabbá teszi ezeket a személyiségeket.

Uff szóltam köszönöm a figyelmet :)

Pool 11-24-2009 21:34

a varis szemmel mi legyen? :)

Dragi 11-24-2009 21:36

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 230209)
a varis szemmel mi legyen? :)

ha van varázsló személyiséged és rád varázsolnak úgy az ellenek +1% vari készülijébe kerülne de gondoltam ha a tolvajból az következik hogy az ellen tolvajai jobban fáradnak akkor kideürl hogy a varisénál az ártó varijai fáradnak jobban

Remélem érthető vagyok

Dragi 11-24-2009 21:55

Kutyulee ?

Dynosaur 11-24-2009 23:25

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 230200)
Szóval arra gondoltam hogy mi lenne ha a Tolvaj illetve Varázsló személyiségek nem csak adnának +1 %-ot hanem elvennének is mégpedig attól aki lop vagy éppen varázsol de csak 1%-t
pl. Tegyük fel van egy hadis ori tolvaj személyiséggel egy tolis elkezdi lopkodni és minden lopás +1%-al többe kerül neki

nekem tetszik... :) lehet, hogy ténleg többen választanák ezeket a szemeket a jövőben, és nem akkora erősítés, ami bontaná az egyensúlyt, vagy éppen szupertáp lenne tőle... :)

Kutyuleee 11-24-2009 23:45

őőő elöbb irtam de akkor nem küldte el, sorry.
Nekem nem tetszik az ötlet, mert a személyiségek általában mindig valami pluszt adnak. vagy plusz sikerességet, vagy resistet, vagy plusz erőt stb. sztem ez jó így.

Xeper 11-25-2009 02:27

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 230210)
ha van varázsló személyiséged és rád varázsolnak úgy az ellenek +1% vari készülijébe kerülne de gondoltam ha a tolvajból az következik hogy az ellen tolvajai jobban fáradnak akkor kideürl hogy a varisénál az ártó varijai fáradnak jobban

Remélem érthető vagyok

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 230228)
Nekem nem tetszik az ötlet, mert a személyiségek általában mindig valami pluszt adnak. vagy plusz sikerességet, vagy resistet, vagy plusz erőt stb.

A kiemelt részek resistet jelentenek... :)

richardka 11-25-2009 08:24

támogatom jo ötlet

monro 11-25-2009 09:22

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :))
Szóval arra gondoltam hogy mi lenne ha a Tolvaj illetve Varázsló személyiségek nem csak adnának +1 %-ot hanem elvennének is mégpedig attól aki lop vagy éppen varázsol de csak 1%-t
pl. Tegyük fel van egy hadis ori tolvaj személyiséggel egy tolis elkezdi lopkodni és minden lopás +1%-al többe kerül neki, szerintem nem egy nagy erősítése a tolvajnak illetve varázslónak de talán hasznosabbá teszi ezeket a személyiségeket.

Így elsőre nekem is szimpatikus. Jobban megérné választani, mint jelenleg ... 5.-6.-nak esetleg :)

Gabro 11-25-2009 11:59

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 230200)
pl. Tegyük fel van egy hadis ori tolvaj személyiséggel egy tolis elkezdi lopkodni és minden lopás +1%-al többe kerül neki, szerintem nem egy nagy erősítése a tolvajnak illetve varázslónak de talán hasznosabbá teszi ezeket a személyiségeket.

nekem csak egy dolog miatt nem tetszik:
ha nem sikerül a varázslat vagy ha nincs gömb csak toli akció akkor is kiderül azonnal a személyiség....

egyébként tényleg ráférne erre a két személyiségre egy kis tuning!


All times are GMT +1. The time now is 07:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu