Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Lesz még esetleg hódítón belüli névváltztatás? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3262)

vityu 11-19-2008 19:49

Lesz még esetleg hódítón belüli névváltztatás?
 
Leginkább Ati felé irányul a kérdésem! Lesz névváltoztatási lehetőség a hódítóban valamikor a jövőben, mert lenne olyan országom amire ráférne egy változtatás, mert sose tetszett a neve, csak amikor a múltkori volt, akkor én szüneteltettem a játékot, így nem volt rá lehetőségem!
Dobok egy szavazást is, kis igényfelmérésként, hogy ki az akit ez még érdekelne!
(Persze, ha nem, akkor nem, de hátha lesz még egy egyszeri alkalom :))

Hex 11-19-2008 19:53

én nem változtatnék az orijaim nevén, de mások miatt támogatom az ötletet :)

Tsobi 11-19-2008 19:59

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 197112)
Leginkább Ati felé irányul a kérdésem! Lesz névváltoztatási lehetőség a hódítóban valamikor a jövőben, mert lenne olyan országom amire ráférne egy változtatás, mert sose tetszett a neve, csak amikor a múltkori volt, akkor én szüneteltettem a játékot, így nem volt rá lehetőségem!
Dobok egy szavazást is, kis igényfelmérésként, hogy ki az akit ez még érdekelne!
(Persze, ha nem, akkor nem, de hátha lesz még egy egyszeri alkalom :))

Erre volt egy olyan elborult válasz,hogy 7 évente egyszer .. :D

Ati 11-19-2008 20:00

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 197112)
Leginkább Ati felé irányul a kérdésem! Lesz névváltoztatási lehetőség a hódítóban valamikor a jövőben, mert lenne olyan országom amire ráférne egy változtatás, mert sose tetszett a neve, csak amikor a múltkori volt, akkor én szüneteltettem a játékot, így nem volt rá lehetőségem!
Dobok egy szavazást is, kis igényfelmérésként, hogy ki az akit ez még érdekelne!
(Persze, ha nem, akkor nem, de hátha lesz még egy egyszeri alkalom :))

Tanulva a tavalyi évből most egy jóideig nem. Majd talán 5-6 év múlva, addigra talán a tavalyi élmények megszépülnek... :)

Zoli 11-19-2008 20:15

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 197116)
Erre volt egy olyan elborult válasz,hogy 7 évente egyszer .. :D

én nyolcra emlékszem, de ahogy olvasom pár hsz múlva már 1-2 év lesz :):)

csabi 11-19-2008 20:19

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 197112)
Leginkább Ati felé irányul a kérdésem! Lesz névváltoztatási lehetőség a hódítóban valamikor a jövőben, mert lenne olyan országom amire ráférne egy változtatás, mert sose tetszett a neve, csak amikor a múltkori volt, akkor én szüneteltettem a játékot, így nem volt rá lehetőségem!
Dobok egy szavazást is, kis igényfelmérésként, hogy ki az akit ez még érdekelne!
(Persze, ha nem, akkor nem, de hátha lesz még egy egyszeri alkalom :))

van egy javaslat is autómatizálásra, v mire.. anarchos országok eladása miatt és stb.. 8 év az eredeti, idén márciusban volt 7 és jelenleg 6 év 4 hónapot kellene várni..

csabi 11-19-2008 20:38

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 197129)
van egy javaslat is autómatizálásra, v mire.. anarchos országok eladása miatt és stb.. 8 év az eredeti, idén márciusban volt 7 és jelenleg 6 év 4 hónapot kellene várni..

nah a javaslat el van vetve.. :)

Tsobi 11-19-2008 21:07

Én határozottan örülnék egy ilyen lehetőségnek. :)

[HTPA]GeeForce 11-19-2008 23:25

A javaslat el lett vetve akármilyen formában merült is fel, úgyhogy valószínűleg ebben eléggé hajthatatlan(ok) az(ok) aki(ke)n múlik. :(

Tudom, hogy ez a névváltozás sokaknak problémát okozna, de rengeteget segítene azoknak, akiknek elírás van az országnevében, vagy országot adnak át/vesznek át másoktól.

De hát mindegy. kivárjuk a következő ilyen lehetőséget, ha ténylge nincs rá mód, hogy ha máshol nem, de legalább anarcbhan legyen ilyen. De úgy néz ki, ott se lesz. Úgyhogy várjuk az alkalmat!

/remélem feltalálják hamar az időgépet :D/

Andrew 11-19-2008 23:30

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 197212)
/remélem feltalálják hamar az időgépet :D/

off: Fagyaszd le magad, és kérd meg egy ismerősöd, hogy olvasszon ki, amikor lesz ilyen lehetőség. Csak nehogy elfelejtse, és sokszáz év múlva ébredj föl, mikoron is vallási háborút folytató beszélő hódok uralják majd a világot :D:D
Uff, túl sok sp-t nézek :o


All times are GMT +1. The time now is 01:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu