Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   24 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=190)

Remedy 02-07-2006 18:07

24
 
Akkor ez se maradjon ki... mer megneztem a 4 evadot es most megy az 5. januar egytol de abba meg nem neztem bele, talan majd ha meglesz mind... de lehet nem birom ki... perpill asszem 5x07nel tart :D

Ati 02-07-2006 18:08

Az első évad tetszett. Nagyon.

A másodikat nem tudtam végignézni, a 3-4. epizódnál meguntam, annyira vontatott volt számomra.

Remedy 02-07-2006 19:41

Quote:

Originally Posted by Ati
Az első évad tetszett. Nagyon.

A másodikat nem tudtam végignézni, a 3-4. epizódnál meguntam, annyira vontatott volt számomra.

igen, a 2 a legrosszabb... probald ki akkor a harmat :D

Toto 02-07-2006 19:46

Azt sem tudtam, hogy több évad van :eek:
Az első nagyon tetszett...

TM Laci 02-07-2006 21:37

Most miről van szó? a 24 az egy sorozat címe?:)

Szigibabe 02-07-2006 21:46

igen TM, a 24 az egy sorozat, es ha nem tevedek sokat hasonlit a Harmadik muszakhoz :)

TM Laci 02-07-2006 21:48

kösz, még nem is hallottam róla:)

Szigibabe 02-07-2006 21:50

en is csak veletlen fedeztem fel a teveujsagban :)

Toto 02-07-2006 21:50

ja, várjatok, én el vagyok tévedve:D
én a 24 órára gondoltam :)

Ati 02-07-2006 22:36

Ez végülis az sztem...

Az a címe, hogy "24", és egy terror-elhárító csoport 24 óráját mutatja be. Az első rész éjféltől hajnal 1-ig, a 2. rész hajnal 1-ről hajnal 2-ig, a 3. rész hajnal 2-től 3-ig stb.

Marha uncsinak tűnik így, de az első évadja nagyon jól meg van csinálva, tényleg izgalmas végig.

Remedy 02-07-2006 22:59

Quote:

Originally Posted by Ati
Ez végülis az sztem...

Az a címe, hogy "24", és egy terror-elhárító csoport 24 óráját mutatja be. Az első rész éjféltől hajnal 1-ig, a 2. rész hajnal 1-ről hajnal 2-ig, a 3. rész hajnal 2-től 3-ig stb.

Marha uncsinak tűnik így, de az első évadja nagyon jól meg van csinálva, tényleg izgalmas végig.

ati, szerintem nezd meg a 3-at.... szolj ha erdekel :)

Ati 02-07-2006 23:20

Quote:

Originally Posted by Remedy
ati, szerintem nezd meg a 3-at.... szolj ha erdekel :)

Nincs benne olyan szál, ami a 2-re épül?

A 2 elején teljes a káosz, ha nem láttad az első évadot.

Toto 02-08-2006 07:22

Na akkor mégiscsak. Szigibabe harmadik műszakos hasonlata megzavart.
:)

Remedy 02-08-2006 08:52

Quote:

Originally Posted by Ati
Nincs benne olyan szál, ami a 2-re épül?

A 2 elején teljes a káosz, ha nem láttad az első évadot.

hat ennyire mar nem emlekszem..... gondolom "vegigszenvedni" a 2t meg mar nem akarod :D mondjuk szerintem az sem annyira rossz, de a tobbi tenyleg jobb :)

Szigibabe 02-10-2006 21:20

Quote:

Originally Posted by Toto
Na akkor mégiscsak. Szigibabe harmadik műszakos hasonlata megzavart.
:)

bocsi Toto, nyilvan osszekevertem egy masik sorozattal... annyi van! :o

Ati 02-10-2006 21:20

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
bocsi Toto, nyilvan osszekevertem egy masik sorozattal... annyi van! :o

Szerintem a 23-mal, vagy a 25-tel keverted. :D

Szigibabe 02-10-2006 21:30

Quote:

Originally Posted by Ati
Szerintem a 23-mal, vagy a 25-tel keverted. :D

neemm uuugy... :P:P

sorozatbol van sok, szamokat meg amugy is nehezen tudok megjegyezni... nem fer a fejembe :D

Remedy 02-13-2006 17:33

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
neemm uuugy... :P:P
sorozatbol van sok, szamokat meg amugy is nehezen tudok megjegyezni... nem fer a fejembe :D

ezzel elegge feladtad a magaslabdat, hogy akkor mi fer a fejedbe? :)

godgod2 02-13-2006 17:35

24? Nem is tudtam hogy ilyen is van:p :cool:

norbucso 08-26-2007 20:09

A 2. évad a legunalmasabb és legrosszabb?????

Bármerre mentem csak ezt hozták ki a legizgalmasabb évadnak, és személy szerint is ez a legodab...osabb évad. A végén már ideggörcs gyötört, hogy mi lesz már. Elmondhatatlan.

norbucso 08-26-2007 20:11

Szerintem a 3. és 6. évad eddig a legtrébb, főleg a 3. mert megjátszott a kezdeti probléma és sok az ellentmondás. DE hát izlések és pofonok.

Ati 08-26-2007 20:27

Quote:

Originally Posted by norbucso (Post 120727)
A 2. évad a legunalmasabb és legrosszabb?????

Bármerre mentem csak ezt hozták ki a legizgalmasabb évadnak, és személy szerint is ez a legodab...osabb évad. A végén már ideggörcs gyötört, hogy mi lesz már. Elmondhatatlan.

Én elkezdtem nézni, és egyszerűen nembírtam... Olyan unalmas volt számomra, hogy az leírhatatlan... A vége lehet, hogy jó, de odáig nem jutottam... :D

Valezius 08-26-2007 20:30

Quote:

Originally Posted by norbucso (Post 120727)
A 2. évad a legunalmasabb és legrosszabb?????

Szerintem az, borzasztó pocsék lett. Főleg az első 12rész körül. A végén feljavul.
Bár én csak 1-2-őt láttam meg a háromnak az elejét, az nagyságrendekkel jobb, mint a 2.

Pedig azt hittem, ha egy filmben felrobban egy atombomba az csak jó lehet... :D

norbucso 08-26-2007 20:41

A 6. évadban fel is robban, de nem ér sokat.

Valezius 08-26-2007 20:44

Quote:

Originally Posted by norbucso (Post 120740)
A 6. évadban fel is robban, de nem ér sokat.

Mert a másodikban nem robban fel? ;)

norbucso 08-26-2007 20:45

Jó, de nem a belvárosban...

monro 09-29-2007 11:40

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 4914)
hat ennyire mar nem emlekszem..... gondolom "vegigszenvedni" a 2t meg mar nem akarod :D mondjuk szerintem az sem annyira rossz, de a tobbi tenyleg jobb :)

Én nem láttam a 2. évadot, de teljesen jól megértettem a 3.-at ettől függetlenül :) Inkább az 1. évadból van benne egy szál :D

Remy leköteleznél ha valami másolatban el tudnád juttatni hozzám a 2. évadot :) De csak akkor ha legalább magyar felirat van hozzá, mert az angolom elég vicces :D

Remedy 09-29-2007 14:32

Quote:

Originally Posted by monro (Post 126952)
Én nem láttam a 2. évadot, de teljesen jól megértettem a 3.-at ettől függetlenül :) Inkább az 1. évadból van benne egy szál :D

Remy leköteleznél ha valami másolatban el tudnád juttatni hozzám a 2. évadot :) De csak akkor ha legalább magyar felirat van hozzá, mert az angolom elég vicces :D

Hm, en azt mar letoroltem, perpill a 6. sorozat van meg csak, felirattal... De majd utananezek :)

Valezius 09-29-2007 14:33

Quote:

Originally Posted by monro (Post 126952)
Én nem láttam a 2. évadot, de teljesen jól megértettem a 3.-at ettől függetlenül :) Inkább az 1. évadból van benne egy szál :D

Remy leköteleznél ha valami másolatban el tudnád juttatni hozzám a 2. évadot :) De csak akkor ha legalább magyar felirat van hozzá, mert az angolom elég vicces :D

Ha nem utálnám a 2. évadot, akkor tvben nézném, mivel tvsorozat, és vetítik az m1-en, vasárnap éjjel :D

A 3. évadot is tvben nézném, ha a Cool nem vette volna le a műsorról :(

Remedy 09-29-2007 14:35

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 127002)
Ha nem utálnám a 2. évadot, akkor tvben nézném, mivel tvsorozat, és vetítik az m1-en, vasárnap éjjel :D

A 3. évadot is tvben nézném, ha a Cool nem vette volna le a műsorról :(

Marpedig szinkronnal tok rossz... szerintem :)

monro 09-29-2007 14:50

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 127002)
Ha nem utálnám a 2. évadot, akkor tvben nézném, mivel tvsorozat, és vetítik az m1-en, vasárnap éjjel :D

A 3. évadot is tvben nézném, ha a Cool nem vette volna le a műsorról :(

Ja vasárnap éjjel...
Egyrészt legtöbbször alszom másrészt nincs kedvem 24 hétig izgulni mi lesz :D

Valezius 09-29-2007 15:02

Quote:

Originally Posted by monro (Post 127026)
Ja vasárnap éjjel...
Egyrészt legtöbbször alszom másrészt nincs kedvem 24 hétig izgulni mi lesz :D

Nekem volt :) Kivéve a 2. évadnál, de nem az izgalom miatt, viszont a vége annak se olyan rossz :)
Másrészt én arra vagyok képtelen, hogy leüljek a gép elé, és nézzem, akár egybe, akár részletekben :)

Az egyetlen szívás, ha pár rész kimarad :o

monro 09-29-2007 15:11

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 127043)

Az egyetlen szívás, ha pár rész kimarad :o

Na erről van szó...
Asszem most lesz a 3. vagy 4. része az MTV1-en de eddig csak az elsőt tudtam megnézni :( Így aztán nem sok értelme van pedig odáig vagyok a filmért is és Sutherlandért is ugyhogy sztem nem lehet olyan szar, hogy ne tudjam jóizűen végignézni :)

Remedy 09-29-2007 15:16

Quote:

Originally Posted by monro (Post 127061)
Na erről van szó...
Asszem most lesz a 3. vagy 4. része az MTV1-en de eddig csak az elsőt tudtam megnézni :( Így aztán nem sok értelme van pedig odáig vagyok a filmért is és Sutherlandért is ugyhogy sztem nem lehet olyan szar, hogy ne tudjam jóizűen végignézni :)

Hm, nekem is az egyik kedvenc szineszem, de en a hangjat is nagyon kedvelem, az angolt... :)

Ps: A Fulket lattad? (Phone booth) Termeszetesen angolul, felirattal - o a hangja a bergyilkosnak - nagyon jo szerintem... :)

monro 09-29-2007 15:17

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 127070)
Hm, nekem is az egyik kedvenc szineszem, de en a hangjat is nagyon kedvelem, az angolt... :)

Ps: A Fulket lattad? (Phone booth) Termeszetesen angolul, felirattal - o a hangja a bergyilkosnak - nagyon jo szerintem... :)

Sajnos nem. Pedig már terveztem, hogy megnézem, de ugye a teendőim picit visszatartanak mostanában a mozizástól :(

Valezius 01-10-2008 03:50

Vélemény a 3. évadról
 
22zseniális rész után az utolsó kettőre se tudom azt mondani, hogy rossz volt, csak, hát többre számítottam.

Valami olyan csalódás volt, mint a Helyszínelők 7. évadjával. ölni tudtam volna érte, hogy lássam az új részeket :D Erre ilyen pocsék vackot raktok elém, aztán persze az is felpörgött.

No vissza a lényeghez :) Aki nem akarja, nem kell elolvasnia :)

Az első részek egyből magával ragadtak, bár ott is voltnémi kifogásolni való:
A drog problémának nem volt sok értelme szerintem, szeriencsére elég hamar hanyagolásra kkerült ez a téma, és nem rontotta el a sorozatot

Aztán mind mondtam, egészen a 23. részig semmi újabb kivetnivalót nem találtam benne.
Ez a vigyük be a lányt a fertőzött épületbe jelenet eléggé hasonlított arra, amikor a 2. évadban fenyegették a terroristát, hogy lelövik a fiát.

Egyéb kifogásolni való: A régi ócska nyomkövetős trükköt még elfogadom, de elég nagyot szívtak volna, ha 1. Nem fehér embernek rakja át a nyomkövetőt. 2. Már azelőtt átrakja, hogy a metró kifut az előző állomásról.

Végül de nem utolsó sorban, amikor lelövik a főgonoszt az meg az első évadot idézte fel bennem.

És még "poén" se volt a végén, mint az első két évadban.

Valezius 06-15-2008 18:26

Vélemény a 4. évadról
 
Egyszerűen csodás volt.

Az eleje és a vége is, a közepéből sajnos maradtak ki részek.

Új ötletekből nem volt hiány, főleg a vége tetszett nagyon, dehát az eleje se volt semmi.

Ajánlom mindenkinek :)

Remedy 06-15-2008 18:29

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 180225)
Egyszerűen csodás volt.

Az eleje és a vége is, a közepéből sajnos maradtak ki részek.

Új ötletekből nem volt hiány, főleg a vége tetszett nagyon, dehát az eleje se volt semmi.

Ajánlom mindenkinek :)

Ejnye. Mar a 6.-on is tul kellene lenned. :)

ps: gratula a Senoir memberhez, mitol lehet? a 3k hozzaszolastol? :)

Azert vmit irj is rola, mert nalam mar tokre osszefolynak az evadok :)

A 6ost is tok regen lattam :)

Valezius 06-15-2008 19:01

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 180226)
Ejnye. Mar a 6.-on is tul kellene lenned. :)

ps: gratula a Senoir memberhez, mitol lehet? a 3k hozzaszolastol? :)

Azert vmit irj is rola, mert nalam mar tokre osszefolynak az evadok :)

A 6ost is tok regen lattam :)


Teljes sorozatot csak TV-ben nézek, és most még csak ezt adták :)

4. évad:
A vége az, hogy ellopnak egy nukleáris fejet, és lopakodó rakétával lövik ki az egyik amerikai nagyvárosra.
A végén azt vártam, hogy valami olyasmi lesz, mint a Halj meg máskorban (James Bond), dehát végül nem :)

ps: igen attól lehet

Valezius 06-16-2008 14:13

Egyébként a 3. évad legjobb jelenete nálam, az alábbi:

Tony: Igazad van Jack, hibáztam.
Jack: Nem Tony te kettőt hibáztál.

Ezt megismételhették volna a 4.évadban:

Logan: hibáztam, szabadon engedtem egy terroristát
Valaki: Nem elnök úr, ön kettőt hibázott :)

Na mindegy, azért odagondoltam :)


All times are GMT +1. The time now is 18:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu