Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Email értesítő a hátralevő VIP tagságról (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4449)

Hex 12-07-2010 20:41

nekem anarchban szoktak csak befagyni az orik, mert ugye ott 90 nap a szintlimit és ha nincs viped be sem tudsz lépni.

DE nem támogatom. Hülyeség az egész. Lépj be naponta egyszer az oriba és látni fogod, hogy hány köröd van még. Vagy fizess elő paypalon és akkor automatikusan vipelni fogja

Ati 12-07-2010 21:04

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 272587)
Vagy fizess elő paypalon és akkor automatikusan vipelni fogja

Ilyet nem lehet csinálni. Bőven elég probléma van a WorldPay-es folyamatos fizetésekkel, a PayPal-en ezt inkább nem is aktiváltam.

csákány 12-08-2010 09:00

Szerintem az jobb lenne,ha kapnánk egy üzenetet amikor X kör múlva lejár a Vip.
Az üzenetet mindenki észre veszi.

Pool 12-08-2010 09:31

Quote:

Originally Posted by csákány (Post 272599)
Szerintem az jobb lenne,ha kapnánk egy üzenetet amikor X kör múlva lejár a Vip.
Az üzenetet mindenki észre veszi.

Gyertek Arénába, ott aztán kapod körönként ha már kevés van

Hex 12-08-2010 09:42

nem igaz, hogy nehezetekre esik naponta egyszer belépni és megnézni egyetlen egy kattintás nélkül, hogy mikor jár le a vip.

köszi, elég volt az arénás üzi, körönként jött egy, hogy már csak 40 körig érvényes a viptagsáom. Elég volt akkor belőle

csákány 12-08-2010 10:20

Amikor belépek ránézek látom ,h van aztán el is felejtem :)

Pool 12-08-2010 10:21

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 272603)
nem igaz, hogy nehezetekre esik naponta egyszer belépni és megnézni egyetlen egy kattintás nélkül, hogy mikor jár le a vip.

köszi, elég volt az arénás üzi, körönként jött egy, hogy már csak 40 körig érvényes a viptagsáom. Elég volt akkor belőle

Az csak jó, ha körönként 40 kört írt ki :)

Merengő 12-08-2010 12:58

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 272603)
nem igaz, hogy nehezetekre esik naponta egyszer belépni és megnézni egyetlen egy kattintás nélkül, hogy mikor jár le a vip.

köszi, elég volt az arénás üzi, körönként jött egy, hogy már csak 40 körig érvényes a viptagsáom. Elég volt akkor belőle

azt nem értem téged miért zavarna, ha ez egy ki-be kapcsolható funkció lenne!? :)

Hex 12-08-2010 13:03

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 272611)
azt nem értem téged miért zavarna, ha ez egy ki-be kapcsolható funkció lenne!? :)

mert tartok tőle, hogy úgy fog működni nálam, mint hogy a szabisokat ne lássam a pontlistában és jó pár országnál minden egyes pontlista nézésnél el kell őket tüntetnem. Plusz nektek lesz rosszabb A-ban, ha már az elfmocsárnak általatok hívott részének be sem kell már többet lépnie a játékba és tudják, hogy mikor nincs vipjük :)

J.Ati 12-08-2010 19:11

Miért lenne nagyobb az "elfmocsár"? Gondoljátok, hogy aki orkal játszik az leújrázik egy elfre, mert van egy ilyen vipelésre figyelmeztető opció?
Vagy esetleg az a gond, hogy az így is inaktív elfek még kevesebbet lépnek majd be? Ez a gond? :eek:
Ez kifejezetten jó, mert aki nem lép be az üthető könnyedén :)

A másik meg, hogy miért zavarna titeket, ha pár ember bármilyen értesítést kapna a fogyó vipköreiről? Hozzáteszem, hogy a játék fenntartásához járulnak hozzá a vipes országok, és ha valaki vipelni akar, de figyelmetlen, akkor kap egy üzit(e-mail, zöld ez min1), és rögtön vipel.


All times are GMT +1. The time now is 10:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu