Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Szövetségi karaván (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=566)

DearCody 06-12-2006 09:13

Szövetségi karaván
 
Sziasztok!

Lenne egy javaslatom a karavánnal kapcsolatban:
Sok olyan esetet hallottam, h vki a karaván használata során teljesen véletlenül az összes raktáron lévő anyagát és az összes pénzét küldte át.
Ezeket az esetleges tévedéseket el lehetne kerülni, ha alapértelmezettként, üres lenne a karaván.
Így nem lehetne eltéveszteni, h mennyit szeretnénk küldeni vele, mert 0-ról kéne beállítani a küldeni kívánt mennyiséget, meg SZVSZ időt is meg lehet vele takarítani.

A karaván működését ez nem befolyásolná, de SZVSZ egyszerűbb lenne a használata.
Várom a véleményeket és a szavazatokat.

Arwyl szelleme 06-12-2006 09:31

Az dolog a régi pénzosztáshoz hasonló. Volt hogy az összes (80 milla) pénzemet szétosztottam véletlenül. :D

Támogatom az ötletet. :cool:

Senki 06-12-2006 11:14

Ez is felmerült már valahol ha jól emlékeszem, de el is tűnt, ahogy ott is, itt is támogatom az ötletet!

(Igaz hogy a karavánt vissza lehet küldeni, de az elég nagy veszteség már pl 100k rúnánál is....)

Steve 06-12-2006 11:55

Alapovetően támogatom az ötletet, viszont akkor mellette legyen látható hogy mennyi van raktáron az adott cuccból és akkor télleg kényelmi lenne a megoldás:)

Apa 06-12-2006 13:06

höhöhö... én is jártam má igy... igaz nem tul bonyolult, csak entert nyomtam és már ment is.... 0 forinttal nem tudtam gabonát sem venni.....
lehet 1 dupla ablakos listával elkerülhető lenne, de nem hiszem hogy ez tul sűrün fordul elő bárkinél is...

Colony 06-12-2006 13:21

Quote:

Originally Posted by Apa
höhöhö... én is jártam má igy... igaz nem tul bonyolult, csak entert nyomtam és már ment is.... 0 forinttal nem tudtam gabonát sem venni.....
lehet 1 dupla ablakos listával elkerülhető lenne, de nem hiszem hogy ez tul sűrün fordul elő bárkinél is...

Én se emékszem rá, hogy valaha is elöfordult volna velem, de a legjobb biztonság ha megelözzük a bajt:D
Mellesleg azért ha jobban belegondolok ez is teljesen haza vághat egy országot, föleg ha a címzett nincs gépközelben és nincs már katona piacod az napra.
Támogatom az ötletet!

DearCody 06-12-2006 15:16

Quote:

Originally Posted by Steve
Alapovetően támogatom az ötletet, viszont akkor mellette legyen látható hogy mennyi van raktáron az adott cuccból és akkor télleg kényelmi lenne a megoldás:)

Ilyen típusu módosítást nem merek remélni, mert szerintem mindenki tudja, h mennyi van raktáron és mennyit akar küldeni...de ez is praktikus lenne.
Amit Colony mondott, h teljesen tönkrevághat egy orit....gondoljatok bele, h mi lenne egy tanyafree orival. Csak a segély mentené meg. :(

Synkel 06-12-2006 19:52

Velem egyszer fordult elő, és csakugyan a segélykerethez kellet forduljak. Részint hogy kaját vegyek, másrészt meg hogy ne essen békapopsi alá a katmorálom zsoldhiány miatt. Valamivel rosszabb mint az éhezés:D
Ugyanakkor viszont az ilyen jellegű balesetek miatt van ha jól sejtem a segélykeret. Azaz, az ötlet bár tetszik, de nem hiszem, hogy megvalósulna...

DearCody 06-12-2006 21:04

Quote:

Originally Posted by Synkel
Ugyanakkor viszont az ilyen jellegű balesetek miatt van ha jól sejtem a segélykeret. Azaz, az ötlet bár tetszik, de nem hiszem, hogy megvalósulna...

Szerintem a segélykeret nem erre való, de jól jön ilyen esetekbe. Én a segélyhez csak a legvégső esetbe nyúlok hozzá, had gyűljön szépen lassan. Én látok esélyt, h megvalósuljon, mert SZVSZ nem igényel nagy munkát és ahogy a szavazás is mutatja sokan szeretnék, bár jó lenne minél több szavazat.

Georgio 06-13-2006 08:01

Egyreszt azt mondom, hogy oda kell figyelni, mint a jatekban oly sok helyen!
Az emberi figyelmetlenseget nem feltetlen a jatek modositasaval kell megoldani!!!!
Masreszt meg ha annyira valltoztatni akartok, akkor a %-os megadasi lehetoseg megoldast nyujthat a problemara. Es akkor nem kell megjelolni hogy mennyi van!


All times are GMT +1. The time now is 18:33.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu