Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Nem hiba (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Új látványvilág, síró szemek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=683)

Woodstock 08-05-2006 18:33

Új látványvilág, síró szemek
 
Szóval. Szépek a grafikák, meg az elrendezés is tök jó, teccik, egyetlen baj szerintem azzal van, hogy túl fényes a háttér, és bántja a szemet. Ültem, néztem, és bizony könnyezett a szemem tőle.

Szóval valami picit sötétebb háttér kelle szerintem.
Egyébként nekem bejött az új elrendezés!

vonos82 08-05-2006 18:52

Előny, hogy innentől az utcán is felismered a függőket:

Vörös szem, ami 75 Hz-cel pislog, felvéve a monitor frekvenciáját :D

Szóval lássátok be, vannak előnyei is :D

Woodstock 08-05-2006 18:59

Quote:

Originally Posted by vonos82
Előny, hogy innentől az utcán is felismered a függőket:

Vörös szem, ami 75 Hz-cel pislog, felvéve a monitor frekvenciáját :D

Szóval lássátok be, vannak előnyei is :D

Azért ha másodpercenként 75-öt pislogsz, akkor kegyetlen mód befognak izmosodni a pislantó izmaid, és kifogna dülledni... :eek:

vonos82 08-05-2006 19:02

Quote:

Originally Posted by Woodstock
Azért ha másodpercenként 75-öt pislogsz, akkor kegyetlen mód befognak izmosodni a pislantó izmaid, és kifogna dülledni... :eek:

Na látod, vannak előnyei :D

De tényleg, ha van nWiew-od vagy Atitool-od (hehehe, éérted?), akkor egész kellemesre ki lehet hozni. Próbálkozz vele, én szólok, ha jutok valamire.

vereslaszlo 08-05-2006 19:06

Azért a világos fényes háttérnél a leg érdekesebb szinkombináció a célzott felfedezés.

Kifejezetten olvasási teszt, de lehet, hogy csak azt tesztelik, szinvak-e valaki közöttünk.

Laci

vonos82 08-05-2006 19:11

SZVSZ a súgó almenüje viszi a pálmát !!!

solven 08-05-2006 21:15

nekem nincsen bajom vele, csupán anniy, hogy a fekete feliratok ne sötétbarna hátteren legyenk, mert akinek kicsit is tükröz a monitora (mondjuk nekem) az semmit se lát belőle :(

Everlasting 08-06-2006 09:58

Nekem is a barna hátterű fekete betűkkel van műr igazán csak gondom. A többi eltörpül mellette.

solven 08-07-2006 15:43

esetleg a szövifórumon a betűk színét nem lehetne mondjuk fehér színűre állítani, mert sokszor semmit nem látok belőle (már írtam hogy miért) és szerintem nem lenne olyan bonyolult megcsinálni, meg máshol is vannak fehér feliratok barna alapon, úgyhogy nem is lenne túl feltűnő a játék többi részéhez képest

totya973 08-07-2006 16:41

pontok menű
 
sziasztok

csak azt szeretném megkérdezni hogy a pontok menüt nem lehetne-e visszaállítani hogy több infót mutasson
mivel a képernyőn van hely a 3-3 centis kétoldalt lévő fekete csíkon pl:)
meg ha lehet akkor mondjuk zöld alapon piros betűk láthatóbbak lennének
vayg feketék
de ez a barna alap nagyon láthatatlanná teszi a betűket
csak ennyit akartam
egyébként nekem bejön ez az új stilus csak a szinkonbinációval vannak kissebb hibák


All times are GMT +1. The time now is 15:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu